Προς το περιεχόμενο

Ζητείται άτομο με καλές γνώσεις στη Java


jimtakisgreece

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

Σπουδάζω Πληροφορική, κι έχω πρόβλημα με το μάθημα της Java, το οποίο δίνω την Τρίτη.

Ψάχνω κάποιον που γνωρίζει, έτσι ώστε την ώρα της εξέτασης να του στείλω τα θέματα, να μου τα λύσει και να μου τα στείλει στο email μου.

Θα σας δώσω κάποια προηγούμενα θέματα για να δείτε αν μπορείτε να τα λύσετε. Πρέπει να περάσω το μάθημα και είμαι διατεθημένος να πληρώσω γι' αυτό. Όσοι πιστεύετε ότι μπορείτε να βοηθήσετε, στείλτε μου την τιμή σας να προχωρήσουμε.

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί τόσο καιρό δεν πλήρωνες για να μάθεις java και να δώσεις εξετάσεις χαλαρά;

 

Επιτηρητής δεν υπάρχει στις εξετάσεις,αν κατάλαβα καλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Σπουδάζω Πληροφορική, κι έχω πρόβλημα με το μάθημα της Java, το οποίο δίνω την Τρίτη.

 

Ψάχνω κάποιον που γνωρίζει, έτσι ώστε την ώρα της εξέτασης να του στείλω τα θέματα, να μου τα λύσει και να μου τα στείλει στο email μου.

 

Θα σας δώσω κάποια προηγούμενα θέματα για να δείτε αν μπορείτε να τα λύσετε. Πρέπει να περάσω το μάθημα και είμαι διατεθημένος να πληρώσω γι' αυτό. Όσοι πιστεύετε ότι μπορείτε να βοηθήσετε, στείλτε μου την τιμή σας να προχωρήσουμε.

 

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων!

 

Στις 5 μ.μ. δινεις ?  :eek: Πεφτει λιγο αργα  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Σπουδάζω Πληροφορική, κι έχω πρόβλημα με το μάθημα της Java, το οποίο δίνω την Τρίτη.

 

Ψάχνω κάποιον που γνωρίζει, έτσι ώστε την ώρα της εξέτασης να του στείλω τα θέματα, να μου τα λύσει και να μου τα στείλει στο email μου.

 

Θα σας δώσω κάποια προηγούμενα θέματα για να δείτε αν μπορείτε να τα λύσετε. Πρέπει να περάσω το μάθημα και είμαι διατεθημένος να πληρώσω γι' αυτό. Όσοι πιστεύετε ότι μπορείτε να βοηθήσετε, στείλτε μου την τιμή σας να προχωρήσουμε.

 

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων!

ΕΛΕΟΣ!!  η λέξη διάβασμα σου λέει κάτι?? και αν έχεις πρόβλημα με τον προγραμματισμό νομίζω πως βρίσκεσαι σε λάθος σχολή..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

$1,000,000 σε χαρτονομίσματα των $20 ή Bitcoins και κάτι κανονίζεται. Στην τιμή συμπεριλαμβάνεται και τροποποιημένο Google Glass που κάνει λήψη φωτογραφιών με κλείσιμο του ματιού ή παίξιμο του ώμου α λά Μητσοτάκης για την αποστολή των θεμάτων και ελαφρό ηλεκτροσόκ για την ειδοποίηση παραλαβής της λύσης.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...