Προς το περιεχόμενο

Κινητό με budget εως 200-220Ε


Althael

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα πρότεινα αυτό. Εξαιρετικά καλοφτιαγμένη συσκευή, με IPS οθόνη, καλή αυτονομία και κόστος στα 189 ευρώ. Εννοείται πως ελέω Windows λειτουργικού έχει για σημαία την ευχρηστία  ;)

 

 

Humanoid γιατί πάλι έβαλες link από Wind και όχι από Skroutz ;

 

Sent from my iPhone

Επεξ/σία από nikoskon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω σχεδον καταλήξει στο Xperia T αλλα ειχα ενα θεμα στο Skroutz στα περισσοτερα μαγαζια αναφερεται ως 

Sony Xperia T BLACK EU. Αυτο το ΕU τι ακριβως σημαινει και με επηρρεαζει καπως? ευχαριστω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Εχω σχεδον καταλήξει στο Xperia T αλλα ειχα ενα θεμα στο Skroutz στα περισσοτερα μαγαζια αναφερεται ως </p>

 

<span style="font-size:14px;">Sony Xperia T BLACK EU. Αυτο το ΕU τι ακριβως σημαινει και με επηρρεαζει καπως? ευχαριστω</span>

Αν δε κάνω λάθος σημαίνει παρά εισαγωγή απο χώρα της EU

 

Sent from my iPad using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω δεν το ειχα δει το συγκεκριμενο topic! το μονο μου κολλημα ειναι αν η εγγυηση μιας συσκευης απο ευρωπη με καλυπτει και στην Ελλαδα. Γνωριζετε κατι για αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω δεν το ειχα δει το συγκεκριμενο topic! το μονο μου κολλημα ειναι αν η εγγυηση μιας συσκευης απο ευρωπη με καλυπτει και στην Ελλαδα. Γνωριζετε κατι για αυτο?

 Ωπ! τωρα το ειδα λεει και αυτο που ρωτησα!! οποτε ευχαριστω και παλι!! θα παρω και ενα τηλ να ειμαι σιγουρος και ολα καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρίξε μια ματιά και στο Xperia ion,το οποίο έχει παρόμοια χαρακτηριστικά με το Xperia s και υπάρχει σε προσφορά με 199€ http://www.skroutz.gr/s/2370542/Sony-Xperia-ion-HSPA.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που το χουν σε προσφορά;

Υπήρχε στο vnp αλλά αποτι διαβάζω στο thread που υπάρχει στις προσφορές είχαν 40 συσκευές και τις έδωσαν οπότε τέλος η προσφορά :)
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρίξε μια ματιά και στο Xperia ion,το οποίο έχει παρόμοια χαρακτηριστικά με το Xperia s και υπάρχει σε προσφορά με 199€ http://www.skroutz.gr/s/2370542/Sony-Xperia-ion-HSPA.html

Ευχαριστω πολυ!!! την προλαβα την προσφορα και πηρα αυτο τελικα!! το περιμενω συντομα!

 

Χμμ πως μου διέφυγε.

η προσφορα νομιζω ξεκινησε το πρωι και το απογεθμα κατα τις 6 δεν υπηρχε πια στο σκρουτζ οποτε εφυγαν αερας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Humanoid γιατί πάλι έβαλες link από Wind και όχι από Skroutz ;

 

Sent from my iPhone

 

Γιατί τα skroutzoμάγαζα σου προσφέρουν αστεία εγγύηση; Γιατί αν πας το κινητό σου, που έχει αγοραστεί εκτός Ελλάδας, πρέπει να περιμένεις για πολύ περισσότερο χρόνο, εφόσον τα ανταλλακτικά του πρέπει να παραγγελθούν πρώτα απ' το εξωτερικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

 

 

 

Humanoid γιατί πάλι έβαλες link από Wind και όχι από Skroutz ;

 

Sent from my iPhone

 

Γιατί τα skroutzoμάγαζα σου προσφέρουν αστεία εγγύηση; Γιατί αν πας το κινητό σου, που έχει αγοραστεί εκτός Ελλάδας, πρέπει να περιμένεις για πολύ περισσότερο χρόνο, εφόσον τα ανταλλακτικά του πρέπει να παραγγελθούν πρώτα απ' το εξωτερικό;
Τίποτα από αυτά που λες δεν ισχύει για τα σκρουτζομάγαζα.

Αυτό που ισχύει είναι πως αν κοιτάξει κανείς τις δημοσιεύσεις σου, όλες αφορούν την Wind την οποία προσπάθεις να "πουλάς" με σθένος.

 

Sent from my iPhone

Επεξ/σία από nikoskon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα από αυτά που λες δεν ισχύει για τα σκρουτζομάγαζα.

Αυτό που ισχύει είναι πως αν κοιτάξει κανείς τις δημοσιεύσεις σου, όλες αφορούν την Wind την οποία προσπάθεις να "πουλάς" με σθένος.

 

Sent from my iPhone

Πάντως στο συγκεκριμένο κινητό, τιμή Wind με τιμή από skroutz δεν έχει σχεδόν καμία διαφορά, οπότε σε αυτήν την περίπτωση και εγώ θα επέλεγα κατάστημα της Wind από το quaranty στο skroutz  για παράδειγμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...