Προς το περιεχόμενο

Clevo W76TUN bios update


melaxrinomanoulo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προσπαθώ να κάνω εγκατάσταση dual boot win 7 k ubuntu 13.04 και δεν μπαίνει με τίποτα... εκεί που πάει να μπουταρει...-   το κάνω μεσώ live usb 
το λαπτοτ ειναι intel t4300 /2gb ram/ nv g105 512mb μετά από ψάξιμο δεν μπορώ να bρω πουθενά το βιος update help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει στην Clevo και αν δεν υπάρχει εκει δεν υπάρχει πουθενά..

Τι σε κανει να πιστεύεις όμως οτι αυτο ειναι το πρόβλημα σου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρόμοιο πρόβλημα και λύθηκε έτσι.... δίσκος κ μνήμη τι πρόβλημα μπορούν να έχουν???  
ο δίσκος έχει περαστεί με hdllft... δεν έβγαλε κάτι... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 6 μήνες μετά...

Eπειδη ειχα και εγω το ιδιο προβλημα διοτι εχω το ιδιο pc (clevo w76tun )εκανα αναβαθμιση το bios και το προβλημα λυθηκε.Το προβλημα βρισκεται στο bios πρεπει να κανεις αναβαθμιση αν θες να εγκαταστησεις τα ubuntu.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

προσπαθώ να κάνω εγκατάσταση dual boot win 7 k ubuntu 13.04 και δεν μπαίνει με τίποτα... εκεί που πάει να μπουταρει...- το κάνω μεσώ live usb

το λαπτοτ ειναι intel t4300 /2gb ram/ nv g105 512mb μετά από ψάξιμο δεν μπορώ να bρω πουθενά το βιος update help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

προσπαθώ να κάνω εγκατάσταση dual boot win 7 k ubuntu 13.04 και δεν μπαίνει με τίποτα... εκεί που πάει να μπουταρει...- το κάνω μεσώ live usb

το λαπτοτ ειναι intel t4300 /2gb ram/ nv g105 512mb μετά από ψάξιμο δεν μπορώ να bρω πουθενά το βιος update help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδη ειχα και εγω το ιδιο προβλημα διοτι εχω το ιδιο pc (clevo w76tun )εκανα αναβαθμιση το bios και το προβλημα λυθηκε.Το προβλημα βρισκεται στο bios πρεπει να κανεις αναβαθμιση αν θες να εγκαταστησεις τα ubuntu.

 

Χαρήκαμε ιδιαιτέρως.

Το που βρήκες το BIOS το κρατάς μυστικό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Χαρήκαμε ιδιαιτέρως.

Το που βρήκες το BIOS το κρατάς μυστικό?

to link gia CLEVO BIOS update: https://repo.palkeo.com/clevo-mirror/

 

kai auto to link einai gia clevo W76xTUN me slic OEM bios tis ASUS:https://mega.nz/#!9MgWDBZA!VX5h1sNqKr1LbGM1oIvCKpVITmM-Uiu4cMq3vIsMLpE

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...