Προς το περιεχόμενο

Μεταγραφες στο μπασκετ και ποδοσφαιρο


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλεπαμε το παιχνιδι της εθνικης με τον γιο μου (μπραβο τα παιδια) και ή εχω γερασει ή αυτος ειναι ξερολας..

 

Η κουβεντα πηγε για τον Σπανουλη...Μου ειπε οτι απλα εκανε πιο καλο συμβολαιο και δεν πηρε χρηματα για να παει στον Ολυμπιακο και αυτο συμβαινει παντα

 

Εχω την εντυπωση οτι οταν ενας παικτης μενει ελευθερος λογω ληξης συμβολαιου παιρνει αρκετα γαι να μεινει στην ομαδα ή να παει σε αλλη

 

Κανω λαθος ???

 

Καθε link ευπροσδεκτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κουβεντα πηγε για τον Σπανουλη...Μου ειπε οτι απλα εκανε πιο καλο συμβολαιο και δεν πηρε χρηματα για να παει στον Ολυμπιακο και αυτο συμβαινει παντα

 

Εχω την εντυπωση οτι οταν ενας παικτης μενει ελευθερος λογω ληξης συμβολαιου παιρνει αρκετα γαι να μεινει στην ομαδα ή να παει σε αλλη

 

 Διευκρίνισε το αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει διαφορα ?? Ο Σπανουλης και καθε ελευεθρος ποδοσφαιριστης ή μπασκεμπωλιστας οταν παει σε αλλη ομαδα ή ακομα και αν  παραμεινει στην ομαδα του δεν παιρνει καποια εφ απαξ λεφτα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Οχι. Παιρνει ότι συμφωνησει με την ομαδα του ή με τη νεα του ομαδα, δεν παίρνει κάποιο εξτρα ποσο εκτός και αν ειναι μεσα στη συμφωνία του νεου του συμβολαιου, κατι που στο μπασκετ τουλαχιστον δεν γινεται ποτε και πουθενα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Οχι. Παιρνει ότι συμφωνησει με την ομαδα του ή με τη νεα του ομαδα, δεν παίρνει κάποιο εξτρα ποσο εκτός και αν ειναι μεσα στη συμφωνία του νεου του συμβολαιου, κατι που στο μπασκετ τουλαχιστον δεν γινεται ποτε και πουθενα. 

 

 

Ευχαριστω.Οτι συμφωνησε μονο στο συμβολαιο για τις ετησιες αμοιβες και τυχον μπονους  μονο ?

Ο μονος λογος αρα να αλλαξει ή οχι ομαδα ειναι το ετησιο συμβολαιο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ακριβώς. Αυτο πιθανοτατα να μην ισχυει στο ποδοσφαιρο που παίζονται άλλα λεφτα και τα συμβόλαια εχουν μεγαλύτερη διαρκεια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...