Προς το περιεχόμενο

Disappearing Nvidia Drivers


TRILOBYTER

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδια, μια γρηγορη ερωτηση. Οι nvidia drivers μου εξαφανιζονται που και που, οταν κανω ρεσταρτ τον Η/Υ ξαναεμφανιζονται. Μπορει κανεις να μου πει τι παιζεται?

 

Μιλαω για την 9600gt και τους 314.22 drivers.

 

Thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκει που κατεβάζεις τους drivers απο κατω λεει BETA Drivers and archive και θα καταλάβεις μετα βάζεις παλι την κάρτα και επιλέγεις να σου βγάλει τους beta

 

http://www.nvidia.co.uk/Download/Find.aspx?lang=en-uk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι beta ειναι οτι λεει το όνομα τους ακομα σε πειραματικό στάδιο μεχρι να βγούν αν δεν εχεις προβλήματα ομως μείνε με αυτους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα παραμενει, οταν πηγα στο device manager λεει code 43. Σε αυτο το σαιτ περιγραφει το προβλημα που εχω http://www.code43.de/page1.html αλλα δεν ξερω αν η λυση που δινει ειναι σωστη και φοβαμαι να κανω τετοιες αλλαγες στο Bios. Ξεχασα να αναφερω οτι εχω windows 7 ultimate 64 bit.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα κάνεις καμια ζημιά με το συγκεκριμένο καντο αν και δεν ξέρω αν θα εχει η motherboard σου AGP aperture size , το εχω δει μονο σε παλιές motherboard αν δεν κανω λάθος στις καινούργιες δεν υπάρχει αλλα τσέκαρε το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μου δινει code 43 το οποιο απο οτι καταλαβα ειναι software/compatibility issue. Εκανα update bios αλλα δεν βοηθησε, εβαλα πιο παλιους driver αλλα και παλι τιποτα. Ξερει κανεις τι μπορω να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...