Προς το περιεχόμενο

Liveblog - Η Apple ανακοινώνει το iPhone 5s και iPhone 5c


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά σοβαρά μια αποτυχία μυρίζομαι παει η apple.

Που εισαι ρε Steve jobs

 

.

 

 

Εγω παλι οχι, ελα να διαφωνησουμε με τετοιου ειδους επιχειρηματα αρχιζω εγω πρωτος γιατι το ειδα στον υπνο μου.

 

Sent from my iPhone5 using Insomnia

 

 

Δεν χρειάζεται να διαφωνήσουμε ο καθένας λεει την άποψη του. Τώρα το να ζυγίσουμε πιάνου ειναι πιο βαριά... Δεν εχει και νόημα. ;)

 

Μεγαλώνει η πίτα τις αγοράς τόσο απλό.

Α με συγχωρεις, δεν ηξερα πως το "μια αποτυχια μυριζομαι " ειναι αποψη...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

<p>Ρε παιδιά σοβαρά μια αποτυχία μυρίζομαι παει η apple.<br>

Που εισαι ρε Steve jobs</p>

<p> </p>

<p>.</p>

 

Απ το αβαταρ σ καταλαβαινω πολλα..

 

Sent from my iPad using Insomnia

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φετος καλοκαιρι καθομουν σε καφετερια στο νησι μου.Σκανε 4 σκανδιναβοι ηλικιας 22-28 και οι 4 ακουμπανε IPHONE πανω στο τραπεζακι 2500 περιπου ευρω δηλαδη η αξια των κινητων που ειχε πανω στο τραπεζι και γενικοτερα οι περισσοτροι τουριστες που ερχονται ειναι με τα iphone ανα χειρας.Μπορει δηλαδη για εμας εδω να ειναι ονειρο θερινης νυκτος η αποκτηση του σε αυτα τα χρηματα που διατιθεται εξου και το μπινελικονουμε συνεχως(οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρι) αλλα η προσβαση στις αγορες του εξωτερικου στην παραπανω συσκευη ειναι ποιο προσιτη

Ενώ αν έβαζαν 4 sgs4(htc one) πανω στο τραπεζι,δε θα είχε παλι πανω σ'αυτο 2500€?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φετος καλοκαιρι καθομουν σε καφετερια στο νησι μου.Σκανε 4 σκανδιναβοι ηλικιας 22-28 και οι 4 ακουμπανε IPHONE πανω στο τραπεζακι 2500 περιπου ευρω δηλαδη η αξια των κινητων που ειχε πανω στο τραπεζι και γενικοτερα οι περισσοτροι τουριστες που ερχονται ειναι με τα iphone ανα χειρας.Μπορει δηλαδη για εμας εδω να ειναι ονειρο θερινης νυκτος η αποκτηση του σε αυτα τα χρηματα που διατιθεται εξου και το μπινελικονουμε συνεχως(οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρι) αλλα η προσβαση στις αγορες του εξωτερικου στην παραπανω συσκευη ειναι ποιο προσιτη

ειχαν 2500 κινητα και εφαγαν μια χωριατικη στα 4 να υποθεσω....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχαν 2500 κινητα και εφαγαν μια χωριατικη στα 4 να υποθεσω....

Παντως δεν πηγαν με διακοποδανειο στα νησια ,ουτε κερνουσαν με πιστωτικες οπως εκαναν οι δικοι μας ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παντως δεν πηγαν με διακοποδανειο στα νησια ,ουτε κερνουσαν με πιστωτικες οπως εκαναν οι δικοι μας ...

Βλεπω και τους ξενους που δεν έρχονται με διακοδανιο και με τα iphone(sgs4) και τη βγαζουν με φτηνα φαστ φουτ και στη πισινα του ξενοδοχειου που του προσφέρει τα παντα σε πακέτα με εξεφτελιστικες τιμες!

Ενω ο ελληνας/κυπριος θελει 2 διακοδανεια για να μπορεσει να κανει διακοπες στη πατρίδα του,λογο τον υπερκοστολογιμενων χωρων διαμονής χωρις καν τις υπηρεσιες και τα καλουδια, που προσφερουν στους ξενους!

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φετος καλοκαιρι καθομουν σε καφετερια στο νησι μου.Σκανε 4 σκανδιναβοι ηλικιας 22-28 και οι 4 ακουμπανε IPHONE πανω στο τραπεζακι 2500 περιπου ευρω δηλαδη η αξια των κινητων που ειχε πανω στο τραπεζι και γενικοτερα οι περισσοτροι τουριστες που ερχονται ειναι με τα iphone ανα χειρας.Μπορει δηλαδη για εμας εδω να ειναι ονειρο θερινης νυκτος η αποκτηση του σε αυτα τα χρηματα που διατιθεται εξου και το μπινελικονουμε συνεχως(οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρι) αλλα η προσβαση στις αγορες του εξωτερικου στην παραπανω συσκευη ειναι ποιο προσιτη

η αλεπου επισης δε φτανει να αγορασει veyron,ferrari,porche 84" 4k tv,βιλες, κτλ κτλ

δε νομιζω να ειδες κανεναν να τα κραζει αυτα ε?

επισης μερικοι κραζουνε τον bieber,τον Kanye west ,κι αυτους τους ζηλευουνε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ώρα κάτσε αναπαυτικά, δες την παρουσίαση ή κάνε ένα διαλλειμα, κάνε ένα ...ΚΙΤ ΚΑΤ! :P

Δεν ντρεπεσαι λιγο.Σε τετοιο θεμα και του προτεινεις να παει σε android. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

φετος καλοκαιρι καθομουν σε καφετερια στο νησι μου.Σκανε 4 σκανδιναβοι ηλικιας 22-28 και οι 4 ακουμπανε IPHONE πανω στο τραπεζακι 2500 περιπου ευρω δηλαδη η αξια των κινητων που ειχε πανω στο τραπεζι και γενικοτερα οι περισσοτροι τουριστες που ερχονται ειναι με τα iphone ανα χειρας.Μπορει δηλαδη για εμας εδω να ειναι ονειρο θερινης νυκτος η αποκτηση του σε αυτα τα χρηματα που διατιθεται εξου και το μπινελικονουμε συνεχως(οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρι) αλλα η προσβαση στις αγορες του εξωτερικου στην παραπανω συσκευη ειναι ποιο προσιτη

Επειδή έχω φίλους και συγγενείς στο εξωτερικο, τα iphone είναι προσιτά επειδή προσφέρονται πάμφθηνα μαζί με τα συμβόλαια.. Βέβαια υπάρχουν πολλοί που το αγοράζουν αλλά μην νομίζεις πως όλοι σκάνε 600 ευρώ για κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...