Προς το περιεχόμενο

Ζητάω code


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ζητάω το bundle http://www.amazon.com/dp/B00F3EFHCO/ref=hy-deals-dvg-hmpack?pf_rd_p=1614944042&pf_rd_s=merchandised-search-3&pf_rd_t=101&pf_rd_i=979455011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=03KTC1EC82DWJ91AYP41

 

Αλλά επειδή δεν έχω Amazon account θα ήθελα να μου το αγοράσει κάποιος, να μου δώσει τον κωδικό και να του στείλω τα λεφτά (βασισμένα σε 6.76€ που είδα εδώ Link.png Site: https://www.google.gr/search?q=dollars+to+euro&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&gws_rd=cr&ei=rC4oUoPnCMbChAeT6oHoBA">μετατροπέας ) σε PayPal. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα! 

Και θες κάποιον που δεν βαριέται (χαμάλη) να σου κάνει τη δουλειά και εσύ ύστερα να του δώσεις 6.76 σύμφωνα με την ισοτιμία της Google και μέσω Paypal. Η τράπεζα όμως έχει χειρότερη ισοτιμία από το Google μιας και από εκεί βγάζει ενώ και το Paypal παίρνει προμήθεια!

 

Δηλαδή εμ και θα μπει ο άλλος στον κόπο να σου κάνει την εξυπηρέτηση επειδή εσύ είσαι "χαλαρός" εμ και να μπει μέσα... Μάγκας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ρε παιδιά και που * γραφή  γράφει εδώ για βοήθεια κουραστικό είναι λίγη συμπόνια πια

 

 

*

Credits goes to ...

 

JohnGTA

Επεξ/σία από Universal Soldier
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά και που γραφή εδώ για βοήθεια κουραστικό είναι λίγη συμπόνια πια

Ρε παιδί μου και που γράφεις εσύ το "Γράφει" σε "Γράφη" σε σένα θα δείξω λίγη συμπόνια. Είναι λίγο δύσκολο να έμεινες στο δημοτικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ήμουν 6 χρονια εξωτερικό γιαυτο κάνω λάθoi και θα κάνω και δεν πρόκειται να αλλάξει σύντομα αυτό και ευχάριστώ που με διορθώνεις.

What is your excuse for being lazy ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ήμουν 6 χρονια εξωτερικό γιαυτο κάνω λάθoi και θα κάνω και δεν πρόκειται να αλλάξει σύντομα αυτό και ευχάριστώ που με διορθώνεις.

 

What is your excuse for being lazy ?

Φίλε μου, βάζω τέλος. Ήρθες εδώ, είδες οτι δεν μπορείς να βοηθήσεις ΟΚ τέλος. Πραγματικά, εμένα δεν με ενδιαφέρει από που είσαι αλλά και εσένα δεν σε ενδιαφέρει γιατί δεν θέλω ή βαριέμαι να βάλω την πιστωτική μου ΟΚ; Ζητάω εδώ μια εξυπηρέτηση. Δεν μπορείς να το κάνεις; ΟΚ κανένα πρόβλημα αλλά ψάχνω κάποιον που να μπορεί :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα κερδίσει αυτός που θα στην κάνει την αγορά; Ίσως τίποτα;

 

Και με τι εγγύηση θα πάρει τα μετά του για την αγορά;

 

Πφφ βαριέμαι που γράφω.

 

Και δηλαδή δεν βαριέσαι να γράψεις εδώ και βαριέσαι να κάνεις λογαριασμό στο amazon??

 

Πάλι καλά που περνάει το καλοκαίρι γιατί μια η κρίση μια η ζέστη θα αποτρέλαθουμε.

 

Αποστολή από το MT11i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει. Το έκανα το account. Αιντε μια διευκόληνση ζήτησα αλλά φαίνεται σε λάθος ανθρώπους έπεσα. Καλά τι να κάνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...