Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση tablet 150 euro +- 30


skiouros27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας θέλω να κάνω δώρο ένα tablet στην μάνα μου για να αποδεσμεύσει και τον σταθερό μου θέλω να έχει μπροστά κάμερα για το Skype και να έχει καλή απόκριση του touch για τα παιχνίδια που παίζει

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι επειδή στης 22 έχει γενέθλια εσύ τι προτείνεις? Είδα δυο μέχρι στιγμής που με κέντρισαν το ενδιαφέρον αλλά δεν  ξέρω άμα κάνουν για αυτό που θέλω

1οhttp://www.skroutz.gr/s/3682460/Lenovo-A1000-16GB.html

2οhttp://www.skroutz.gr/s/2151660/Samsung-Galaxy-Tab-2-7-0-Wifi-8GB.html   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ λέω να πας στο λενοβο, το έχω και είναι πολύ κάλο, παίζει τα πάντα, δεν κολαει και έχει πολύ καλή υποστηρίξει. Το σαμσουνκ είναι αρκετά παλιό μοντέλο βαρέθηκα να το βλέπω.



επίσης το λενοβο έχει 16 γβ έναντι σε 8 , ενώ το λενοβο έρχεται με την 4.1 ενώ το σαμσουνκ πρέπει να το αναβαθμίσεις όποτε θα σου βγάζει αρκετά κολλήματα μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού λες 150+30 το πολύ άρα 180 και 179 έχει αυτή τη στιγμή στη mediamarkt το Asus nexus 7 16GB. Και εγώ βρίσκομαι στην ακριβώς ίδια θέση για ταμπλέτ εκεί γύρω στα 150 Αλλά πλέον πιστεύω ότι αξίζουν τα 180 για το νεξους και ας είναι και το περσινό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα για πείτε κανενα ταμπλετ για παιχνίδια αλλα να εχει μπρος πίσω κάμερα εώς 150€ αυστηρά, απο έλλαδα βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα για πείτε κανενα ταμπλετ για παιχνίδια αλλα να εχει μπρος πίσω κάμερα εώς 150€ αυστηρά, απο έλλαδα βέβαια.

κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...