Προς το περιεχόμενο

[Laptop] ACER με INTEL CORE I3 (359.90 € με ΦΠΑ)


newgeneration

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω δεν μπορω να καταλαβω πως ειναι δυνατον σε αγγελιες να πουλανε τα ιδια φορητα και με τιμες 300 ευρω και να βρισκουν να τα δωσουν οταν με τα ιδια λεφτα το περνεις στο κουτι ασχετα αν ειναι τεχνολογιας 2-3 ετων.

 Πεστα τα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν μπορω να καταλαβω πως ειναι δυνατον σε αγγελιες να πουλανε τα ιδια φορητα και με τιμες 300 ευρω και να βρισκουν να τα δωσουν οταν με τα ιδια λεφτα το περνεις στο κουτι ασχετα αν ειναι τεχνολογιας 2-3 ετων.

Γιατί πολύ απλά δεν γίνεται το κατάλληλο ψάξιμο από πλευράς αγοραστή.

Άσε που πολλοί κοιτάζουν μόνο στο Σκρουτζ, ενώ εδώ και χρόνια το eshop δεν συνεργάζεται με το εν λόγω site με αποτέλεσμα να μην βλέπουν τέτοιου είδους προσφορές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί πολύ απλά δεν γίνεται το κατάλληλο ψάξιμο από πλευράς αγοραστή.

Άσε που πολλοί κοιτάζουν μόνο στο Σκρουτζ, ενώ εδώ και χρόνια το eshop δεν συνεργάζεται με το εν λόγω site με αποτέλεσμα να μην βλέπουν τέτοιου είδους προσφορές.

ποια αλλα καταστηματα με καλες προσφορες δεν συνεργαζονται με το skroutz?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω τσεκαρει και οτι το grab-it.gr δεν συνεργαζεται με το σκρουτζ (μεχρι πριν απο λιγο καιρο εψαχναν παιδια στο σκρουτζ το Lenovo L520 με hd+ οθονη και δεν το εβρισκαν. Στο συγκεκριμενο καταστημα υπαρχει ακομη και επρεπε να το ειχες ψαξει πολυ προσεκτικα για να δεις οτι υπαρχει ακομα στην αγορα το λαπτοπ).

Στο bestprice ομως υπαρχει το λαπτοπ που ανεφερα:

 

http://www.bestprice.gr/

 

Μηχανη αναζητησης ειναι, στυλ σκρουτζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...