Προς το περιεχόμενο

Champion league μέσω live streaming χωρίς πιστωτική


REDODIN7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεις να κατεβασεις το acestream ή το sopcast και αφου τα εγκαταστησεις πατας εδω http://www.wiziwig.tv/index.php?part=sports πατας τον αγωνα που θες να δεις και θα σου βγαλει μια λιστα. Διαλεγεις το stream που θες (να πατας αυτα που λενε sopcast ή acestream οχι τα flash) και θα τα βλεπεις σε HD ποιοτητα και ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΛΛΗΜΑ. Το κακο ειναι οτι δεν θα βρεις καποιο λινκ στα ελληνικα.

 

 

Και το πιο σημαντικο ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ

 

Ελπιζω να βοηθησα.

Οκ ευχαριστω πολυ αλλα ετσι για να ξερουμε υπαρχει τελικα τροπος να δεις αγωνα με paysafe εστω και στα αγγλικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το χωρίς κανενα κολλημα με την προυποθεση που εχεις καλη συνδεση ε...

δες και rojadirecta

 

Το sopcast δουλεύει με p2p όπως τα torrent, δηλαδή όσο πιο πολλά άτομα βλέπουν τόσο απροβλημάτιστη θα είναι η εικόνα (χωρις κολλήματα). Σε αντίθεση με τα κοινά link από site που χρησιμοποιούν τους server τους, οπότε άμα υπάρχει μεγάλη κίνηση τιγκάρει ο server και έτσι κολλάει το stream. Πρέπει να είναι πολύ χάλια η σύνδεση για να κολλάει στο sopcast.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sportlemon + sopcast , είχε σε καλή ποιότητα το σημερινό,η μπάλα που παίξαμε δεν είχε... <_<

Δεν βρηκα τιποτα μονο στο hahasports.

Σε καποια sites βρηκα το acestream τι ειναι αυτο σαν το sopcast ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά το acestream το λειτουργεί κανένας απροβλημάτιστα; Εγώ όσες φορές δοκίμασα να δω, μπορεί να έπαιζε 2-3 λεπτά μετά το αρχικό buffering αλλά στη συνέχεια συνεχώς σταματούσε για buffer. Αντίθετα το sopcast με αντίστοιχες ποιότητες (~2000) δεν μου τα κάνει αυτά.

Έχω βρει κι έναν οδηγό για ρυθμίσεις μέσω του wiziwig αλλά δεν είδα προκοπή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το sopcast ηταν και ειναι το καλυτερο. Δεν κολλαγε καθολου και η ποιοτητα ηταν εξαρετικη σαν να βλεπεις ψηφιακο καναλι. Απλα η βλακεια ειναι οτι περσυ στο champions league η uefa εκλεινε τα καναλια που εδειχναν μεσω sopcast και ετσι οι περισσοτεροι στριμερς αρχισαν να χρησιμοποιουν το acesteram και το streamtorrent επειδη δεν ηταν τοσο γνωστα και δεν θα τους εκλειναν τα στριμς. Απο τα δυο ειναι πολυ καλυτερο το streamtorrent αλλα αν συγκρινεις και τα 3 το sopcast ειναι χιλιομετρα μπροστα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά το acestream το λειτουργεί κανένας απροβλημάτιστα; Εγώ όσες φορές δοκίμασα να δω, μπορεί να έπαιζε 2-3 λεπτά μετά το αρχικό buffering αλλά στη συνέχεια συνεχώς σταματούσε για buffer. Αντίθετα το sopcast με αντίστοιχες ποιότητες (~2000) δεν μου τα κάνει αυτά. Έχω βρει κι έναν οδηγό για ρυθμίσεις μέσω του wiziwig αλλά δεν είδα προκοπή

στα 2000 kbps δεν έχω κανένα πρόβλημα με το acestream αλλά με το 4000 kbps έχω προβλήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα 2000 kbps δεν έχω κανένα πρόβλημα με το acestream αλλά με το 4000 kbps έχω προβλήματα

 

Το ίδιο κι εδώ. Γενικά πάντως τελευταία βρίσκω λίγο καλύτερες ποιότητες στο acestream από sopcast.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...