Προς το περιεχόμενο

Άχρηστα προγράμματα


Alexie

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά ελπίζω η ερώτηση μου να είναι για αυτήν την κατηγορια .
Στο laptop μου έχω το microsoft visual c++ 2005 redistributable 6 φορες αλλα είναι λίγο διαφορετικά το καθένα , θέλω να μου πείτε εάν χρειάζονται αυτά να τα έχω (αν όχι τότε να τα διαγράψω) και σε τι ακριβώς χρησιμεύουν . Εδώ είναι η εικόνα για να το δείτε καλύτερα . Ευχαριστώ

 

 

1rsysh

 

 

http://prntscr.com/1rsysh

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι updates από κάποια εφαρμογή που χρησιμοποίησες και χρειαζόταν οπωσδήποτε τα redistributables. Αν έχεις χώρο στο δίσκο, κράτησέ τα καλύτερα...δεν πρέπει να τρώνε και πολύ χώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι updates από κάποια εφαρμογή που χρησιμοποίησες και χρειαζόταν οπωσδήποτε τα redistributables. Αν έχεις χώρο στο δίσκο, κράτησέ τα καλύτερα...δεν πρέπει να τρώνε και πολύ χώρο.

το microsoft visual c++ 2005 τι εφαρμογή είναι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

το microsoft visual c++ 2005 τι εφαρμογή είναι ?

Δεν ειναι εφαρμογη. Ειναι βιβλιοθηκες που χρησιμοποιουν αλλα προγραμματα. Εαν εισαι σιγουρος πως κανενα απο τα προγραμματα που χρησιμοποιεις δεν τα χρειαζεται, μπορεις να τα αφαιρεσεις.

Και γω παντως προτεινω να μην το κανεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχεία της microsoft C++ (γλώσσα προγραμματισμού) που είναι απαραίτητα για να τρέξουν ορισμένα προγράμματα. Στήνεις εσύ π.χ. ένα παιχνίδι, αλλά για να τρέξει χρειάζεται και τα παραπάνω. Οπότε στα εγκαθιστά αυτόματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχεία της microsoft C++ (γλώσσα προγραμματισμού) που είναι απαραίτητα για να τρέξουν ορισμένα προγράμματα. Στήνεις εσύ π.χ. ένα παιχνίδι, αλλά για να τρέξει χρειάζεται και τα παραπάνω. Οπότε στα εγκαθιστά αυτόματα.

αα οποτε τα κρατάω . ευχαριστώ !

 

 Στήνεις εσύ π.χ. ένα παιχνίδι

τι εννοείς στήνεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...