Προς το περιεχόμενο

Αγορα θήκης για galaxy s3


merlin3009

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και παλι σε ολους,

 

Ψαχνω να βρω μια θηκη για το νεο μου κινητο. Θα ηθελα εαν καποιος μπορει να μου δωσει μερικες συμβουλες.

 

Επισης εμφανισιακα τουλαχιστον μου αρεσει κατι Link.png Site: http://www.ebay.com/itm/HYBRID-HARD-BACK-CASE-COVER-FITS-SAMSUNG-GALAXY-S3-I9300-FREE-SCREEN-PROTECTOR-/170903377646?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item27caa296ee">τετοιο , κανει δουλεια?

 

Ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και παλι σε ολους,

 

Ψαχνω να βρω μια θηκη για το νεο μου κινητο. Θα ηθελα εαν καποιος μπορει να μου δωσει μερικες συμβουλες.

 

Επισης εμφανισιακα τουλαχιστον μου αρεσει κατι Link.png Site: http://www.ebay.com/itm/HYBRID-HARD-BACK-CASE-COVER-FITS-SAMSUNG-GALAXY-S3-I9300-FREE-SCREEN-PROTECTOR-/170903377646?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item27caa296ee">τετοιο , κανει δουλεια?

 

Ευχαριστω πολυ

Αναλογα τι προστασια θες ειναι το θεμα.

Αν θες και προστασια οθονης αναγκαστικα πας σε flip cover αν θες να αντεχει σε κραδασμους και κανα πεσιματακι πας σε σιλικονης

και βαζεις μπροστα μεμβρανη προστατευτικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλογα τι προστασια θες ειναι το θεμα.

Αν θες και προστασια οθονης αναγκαστικα πας σε flip cover αν θες να αντεχει σε κραδασμους και κανα πεσιματακι πας σε σιλικονης

και βαζεις μπροστα μεμβρανη προστατευτικη.

Γενικα τα flip cover δεν μου αρεσουν γτ αλλαζουν εξωτερικα τελειως το κινητο, οποτε θα προτιμουσα την μεμβρανη. Τωρα της σιλικονης δεν ξερω, αυτη του Link θεωρηται σιλικονης? Κατι τετοιο [link=http://www.ebay.com/itm/Silicone-Rubber-Gel-Color-Skin-Case-for-Samsung-Galaxy-S-III-S3-i9300-Phone-/360622612178?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item53f6c85ed2][/link] επισης αλλαζει πολυ την εμφανηση του κινητου και η απορια μου ειναι ποσο μεγαλυτερη προστασια προσφερει σε σχεση με το 1ο link.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω αλλαξει αρκετες θηκες στο s3 μου.. πλεον ομως εχω καταληξει σε μια την οποια περιμενω την αλλη βδομαδα. Otterbox Commuter . Τιποτα παραπανω.. η απολυτη προστασια και ιδανικη για να μη κανει το κινητο να μοιαζει με τανκς οπως η defender.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μας λες τι επιπεδο προστασίας θέλεις ομως. οι otterbox καλες χρυσες το κινητο γινεται αρμα αλλα τι να το κανω!ξεχνάς ότι έχεις s3, γινεται σαν τουβλο. για μενα παρε μια απλη tpu και ενα screen protector

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι καλύτερες θήκες είναι οι ballistic απο ebay και μπορεί να βρεις και από εδώ σε κανένα μαγαζί ψαγμένο

Την έχω στο s3 , μου έχει πεσει καμια φορά και πραγματικά δεν νιώθει τπτ η θήκη ούτε το κινητό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To γκοριλα γκλας παρότι έχει υψηλή αντοχή σε καθημερινές γρατσουνιές χαρασσεται. Για να καταλάβεις αν τριφτει πχ άμμος πάνω του τελείωσε. Το screen protector τρώει αυτό τη "ζημια" και προστατεύει έτσι την οθόνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλιστα...γι αυτο λοιπον οι μεμβρανες εχουν τετοια απηχηση....παντως πιστευω οτι περα απο την προστασια που παρεχουν,πρεπει να μειωνουν,δυστυχως, και την απαγωγη θερμοτητας της οθονης,υστερα απο πολυωρη χρηση,δρωντας σαν μονωτικα αν και ελπιζω να κανω λαθος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...