Προς το περιεχόμενο

Θέλω να πουλήσω κάτι στο ebay


dudun13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω σαν αγοραστής 40 feedback όμως με ενδιαφέρει να βάλω την αγγελία μου μόνο με buy it now τιμή. Δεν μου εμφανίζει τέτοια επιλογή με αποτέλεσμα να μου ζητάει να βάλω starting auction bid με 30% χαμηλότερο ποσό από αυτή του buy it now. Όμως διστάζω μήπως δεν τα πιάσει αυτά που επιθυμώ και έχει κάποιος μια προσφορά που είναι αρκετά χαμηλότερη από την επιθυμητή. Αν γνωρίζει κάποιος ας με διαφωτίσει παρακαλώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλτο αγγελία σε κανένα φορουμ, οπως πχ εδω, δεν συμφέρει το εβαυ, μπορει να στο ζητήσουν στην αμερικη ή ακομα χειρότερα στην Νιγηρια τι θα κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το στείλω κανονικά! Το θέμα είναι πως είναι μπασκετικά παπούτσια, δεν νομίζω πως θα ενδιαφέρουν αρκετούς εδώ μέσα και γενικότερα στην Ελλάδα για κάτι τέτοιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και προσοχη εγω την πατησα εστειλα ενα 3ds συστημενο παραληφθηκε και μου εκαναν και chargeback και εμεινα με τα εξοδα αποστολης και χωρις την κονσολα ....το paypal ειναι δικοπο μαχαιρι και δεν επωμιζεται τις ευθυνες του ,αφου και tracking code ειχα και αντιτυπο με το κουτι ζυγιζομενο τεσπα απλα θελει πολυ προσοχη να μην πεσεις σε κανα απατεωνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...