Προς το περιεχόμενο

απορία sharp tv


adams24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα παιδιά έχω μια απορία ξέρει κάποιος να μου  πει γιατί σε μια sharp http://www.e-milonas.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=37001 που έχω όταν την ανοίγω η κόκκινη ένδειξη που έχει αναβοσβήνει κόκκινο πράσινο 3-4 φορές και επίσης όταν την κλείνω κάνει το ίδιο αλλά περισσότερες φορές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τίποτα κανείς?? η τηλεόραση είναι καινούρια παιδιά σήμερα την πήρα πήγα από εκεί που την πείρα τους είπα τι γίνετε και μου λένε θα πάρουν την δευτέρα στην sharp  τηλ αλλά επιδη δεν τους εμπιστεύομαι πως μπορώ να επικοινωνήσω και εγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι το protection της tv. Σημαινει οτι εχεις τεχνικο θεμα σε καποιο ηλεκτρονικο μερος (μαλλον σταδιο τροφοδοσιας).

 

Θελει service.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελεικα παιδιά την άλλαξα με μια samsung από το κατάστημα μου είπαν ότι δεν είναι πρόβλημα αλλά την άλλαξαν

 και αυτή που πείρα την ανοίγω αναβοσβήνει το led  λέει samsung και ανοίγει επομένως ούτε η άλλοι είχε τίποτα μάλλον



http://www.skroutz.gr/s/3006133/Samsung-UE32F5000.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε γιατι δεν μας εδωσες να καταλάβουμε καλα. Εγω νόμιζα οτι αναβόσβηνε το led αλλα η tv δεν άνοιγε ποτέ.

 

Εφόσον άνοιγε το τι κανει το led κατα την εκκίνηση αποτελεί εφέ της εκάστοτε εταιρίας.

 

Τσάμπα ταλαιπωρία για σένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν πειράζει η ταλαιπωρία σημασία έχει ότι όλα πήγαν οκ

από την βιασύνη μου να γράψω δεν είπα είχα πει το ποιο ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ότι η tv δούλευε κανονικά απλά το led  μου φάνηκε περίεργο που  έκανα έτσι

δηλ και με η samsung που κάνει το ίδιο δεν είναι πρόβλημα απλα η samsung το κάνει ποιο λίγες φορές μόνο στο άνοιγμα της 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει, δεν σε χαλασε η αλλαγη, καλυτερη τηλεοραση πηρες και αν τις πηρες και στις τιμες απο τα λινκ σου βγηκε και φθηνοτερα η samsung :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγες πισω την τιβι επειδη αναβοσβηνε το φωτακι και αυτοι δεν ηξεραν τι ειχε και την πηραν πισω και σου εδωσαν αλλη που κι αυτη αναβοσβηνει το φωτακι της ?

Το μαγαζι δεν ειχε αλλες τηλεορασεις να δει πως ολες οι τηλεορασεις το κανουν αυτο και δεν ειναι προβλημα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε εγω μεχρι τωρα ειχα μια παμπαλεα και δεν το ηξερα και μου φανηε περιεργο που αναβοσβηνε επι 2 λεπτα.. και την,πηγα πισω χαχαχα αυτοι που τθς πουλανε δεν το ξερανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...