Προς το περιεχόμενο

Το Google+ επιστρατεύεται για να σώσει τα σχόλια του YouTube


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητό insomnia, μπορώ να μην βάλω όλα μου τα στοιχεία και να μπορώ να σχολιάζω ακόμη; Ευχαριστώ. Αυτό θα μας μείνει στο τέλος.

 

Review στο play store δεν κάνουμε, σχόλια στο youtube δεν θα κάνουμε..

 

Θα ξεσκονίσω μολύβι και χαρτί μάλλον :)

 

Το κάλυψα πριν.Όταν το fag πχ αναφέρεται σε γκέι άνδρα με σκοπό την προσβολή/ απανθρωποποίηση απλά θα μάθεις να βαράς προσοχή.

Μάλλον δεν τα ξέρεις καλά.. http://www.youtube.com/watch?v=xGyKBFCd_u4

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητό insomnia, μπορώ να μην βάλω όλα μου τα στοιχεία και να μπορώ να σχολιάζω ακόμη; Ευχαριστώ. Αυτό θα μας μείνει στο τέλος.

 

Δώσε ιδέες, δώσε ιδέες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα η Google κατάφερε κάτι με μεγάλη επιτυχία. Να μας πρήξει τα .... !!!

Δεν το λεω γιατί ο hal9000 μας κάνει ban επειδή λέμε την αλήθεια και την γνώμη μας  :-D Έτσι???



Α Και μην ξεχνάτε οτι σιγά σιγά μας υποχρεώνουν να δίνουμε και τον αριθμό του κινητού μας. Και """"ΚΑΛΑ""""" για να μην πέσουμε θύματα χακερ, κράκερ, φρικιτι φράκερ κτλ.

 

Παράδειγμα?

Μιας και ξενερωμένος απο τις πολιτικές της google λεω κάτσε να αλλάξω μεριά και να πάω στην YAHOO για email. 

 

Και τι να δω.

 lspt.jpg

 

R.I.P -> INTERNET

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα η Google κατάφερε κάτι με μεγάλη επιτυχία. Να μας πρήξει τα .... !!!

Δεν το λεω γιατί ο hal9000 μας κάνει ban επειδή λέμε την αλήθεια και την γνώμη μας  :-D Έτσι???

 

Α Και μην ξεχνάτε οτι σιγά σιγά μας υποχρεώνουν να δίνουμε και τον αριθμό του κινητού μας. Και """"ΚΑΛΑ""""" για να μην πέσουμε θύματα χακερ, κράκερ, φρικιτι φράκερ κτλ.

 

Παράδειγμα?

Μιας και ξενερωμένος απο τις πολιτικές της google λεω κάτσε να αλλάξω μεριά και να πάω στην YAHOO για email. 

 

Και τι να δω.

 lspt.jpg

 

R.I.P -> INTERNET

mailinator.com 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Είναι που έχει παραγίνει το κακό με τις διαφημίσεις στο youtube θα μας πρήζουν και με popup για να φτιάξουμε g+ profile στην ερημική τους υπηρεσία. 


http://img585.imageshack.us/img585/6316/ct3k.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ενημερώνει για τις όποιες αλλαγές έγιναν με άμεσο τρόπο.
Επίσης της διαφημίσεις τις βλέπεις επειδή τις βάζει ο κόσμος στα video του.
Αυτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα ήθελα να σταματήσουν να γράφονται σχόλια στο YouTube κατά 85-90% μπας και ξανασκεφτούν τι κουταμάρα ήταν αυτή που έκαναν.Αφού το G+ δεν τραβάει τόσο κόσμο,με το ζόρι η Google θέλει να ξεπεράσει το facebook και το twitter ακόμα και το myspace (που το θυμήθηκα τώρα αυτό)!Αντί να κάτσουν να φτιάξουν λίγο τον player που κάνει 20 δευτερόλεπτα να αλλάξει την ποιότητα των βίντεο κάθονται και προσπαθούν να προωθήσουν το βλακώδες G+ που ανάθεμα σε εκείνον-ους που το σκέφτηκαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 μήνες μετά...
  • 2 μήνες μετά...

Κάθε φορά που προσπαθώ να γράψω σχόλιο σε κάποιο video μου εμφανίζει το μύνημα "opening..." χωρίς τελικά να μου επιτρέπει να γράψω. Γνωρίζει κάποιος τι μπορεί να φταίει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παραφραζοντας τον τίτλο: το Youtube ποιος θα το σώσει?

 

H Google εφαρμόζει πρακτικές που θυμίζουν Microsoft των 90es. YouTube to block indie labels who don't sign up to new music service.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...