Προς το περιεχόμενο

Αγορά ακουστικών in ear


tsourakis13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για σας παιδιά, θα ήθελα να αγοράσω ακουστικά(in ear/"ψείρες") για να ακούω μουσική από το κινητό μου(xperia neo v) αλλά δεν ξέρω ποια να επιλέξω...Το budget μου είναι 15 ευρώ άντε άμα αξίζει να πάει 20 ΜΑΧ...

Μέχρι στιγμής έχω βρει τα sony mdr ex37, από τα οποία σε γνωστό ηλ.κατάστημα έχω διαβάσει σχετικά καλές κριτικές για τα λεφτά τους. 

Επίσης βρήκα και αυτά τα philips τα οποία έχουν και mic αλλά είδα κάτι περίεργο στη συμβατότητα τους...Λέει πως δουλεύουν με το xperia neo v(σειρά του 2011), αλλά και με το xperia p,u (σειρά 2012) τα οποία έχουν διαφορετικό βύσμα 3.5 από το neo v (το hands free του u δεν δουλεύει στο neo v και αντίστοιχα)...

Έχετε καμία πρόταση σ'αυτά τα χρήματα..? Ευχαριστώ :)

Επεξ/σία από tsourakis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σας παιδιά, θα ήθελα να αγοράσω ακουστικά(in ear/"ψείρες") για να ακούω μουσική από το κινητό μου(xperia neo v) αλλά δεν ξέρω ποια να επιλέξω...Το budget μου είναι 15 ευρώ άντε άμα αξίζει να πάει 20 ΜΑΧ...

 

Μέχρι στιγμής έχω βρει τα sony mdr ex37, από τα οποία σε γνωστό ηλ.κατάστημα έχω διαβάσει σχετικά καλές κριτικές για τα λεφτά τους. 

 

Επίσης βρήκα και αυτά τα philips τα οποία έχουν και mic αλλά είδα κάτι περίεργο στη συμβατότητα τους...Λέει πως δουλεύουν με το xperia neo v(σειρά του 2011), αλλά και με το xperia p,u (σειρά 2012) τα οποία έχουν διαφορετικό βύσμα 3.5 από το neo v (το hands free του u δεν δουλεύει στο neo v και αντίστοιχα)...

 

Έχετε καμία πρόταση σ'αυτά τα χρήματα..? Ευχαριστώ :)

Θέλεις να έχουν και mic για να τα χρησιμοποιείς και ως hands free ή τα θέλεις μόνο για μουσική;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυρίως για μουσική τα χρειάζομαι, αλλά αν έχουν και mic δεν με πειράζει..Αυτό που με ενδιαφέρει κυρίως είναι να έχουν καλή ποιότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθαν σήμερα τα ακουστικά! (Sony MDR EX37) είναι καταπληκτικά για 15 ευρώ και η ποιότητα του ήχου είναι εξαιρετική.

 

Το μόνο αρνητικό είναι πως το καλώδιο δεν έχει την ποιότητα των Sony hands free...δηλαδή δεν έχει μεγάλη ελαστικότητα και από ότι φαίνεται θα μπερδεύεται εύκολα. Αλλά γενικά είναι super!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα 15 με μεταφορικά. Αυτά στο λινκ κάνουν 11 ευρώ

Θα σου πρότεινα να επιλέξεις τα sony ή αυτά τα Link.png Site: Philips SHE3590 .

Η creative έχει κάποια καλά μοντέλα όπως το εξαιρετικό Creative Aurvana Live αλλά αυτά τα συγκεκριμένα είναι δυστυχώς για τα σκουπίδια.  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...