Προς το περιεχόμενο

Το Skype θα συγχρονίζει (επιτέλους) τους γραπτούς διαλόγους μεταξύ των συσκευών


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και πως να μην είναι σχεδόν όλοι στο οικοσύστημα της Apple αφού πραγματικά δεν χρειάζεται να κάνεις και πάρα πολλά για να δουλεύουν όλα ρολόι.. ενώ στα skype, hangouts, κτλ και ειδικά σε αυτά που τρέχουν σε pc συνέχεια βγάζουν προβλήματα..

 

Προσωπικά έχω και το skype στο iPhone αλλά κυρίως για διακόσμηση αφού μου αρέσει το εικονίδιο... ;)

Μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

 

Εχω την εφαρμογη λεει γιατι μου αρεσει το εικονιδιο->typical apple user.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένα μεγάλο πρόβλημα είναι ότι δεν μπορείς να στείλεις ένα μήνυμα οφφλινε, αλλά ο άλλος θα το πάρει όταν θα είναι και οι δύο μέσα.

 

επίσης χάνονται μηνύματα.

 

επίσης σε αρκετά άτομα δημιουργεί πρόβλημα στην σύνδεση. δλδ παίζουμε ενα παιχνίδι και μιλάμε από σκυπε και τους δημιουργεί σε άκυρες στιγμές προβλήματα.

 

όλα τα παραπάνω είναι επαληθευμένα από όσους ξέρω που χρησιμοποιούν σκυπε. ελάχιστοι έχουν πει ότι δν εμφανίζονται τα παραπάνω (από όσους το χρησιμοποιούμε αρκετά)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@blackpete 

Ειδικά αυτό με τα offline μηνύματα είναι τραγικό.

 

Εγώ επίσης έχω παρατηρήσει ότι όταν κάποιος έχει άλλη κατάσταση εκτος από Online δεν τον εμφανίζει καν online! Παρόλο που έχω επιλεγμένο να εμφανίζονται όλες οι επαφές και όχι μόνο οι Διαθέσιμες...

 

Και τέλος, έχει αρχίσει  να καταντάει γελείο το πόσες φορές μπορεί να προσπαθήσεις να κάνεις κλήση για να καταφέρεις τελικά να μιλήσεις με κάποιον. Πότε η κλήση δε θα φτάνει ποτέ στον άλλον, πότε θα σου λέει failed και άλλα πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά, έχεις δίκιο. Απλά εγώ είμαι τυχερός γιατί μένω Αμερική και εδώ το 99% των επαφών μου ανήκουν στο οικοσύστημα της Apple.

αυτο το φαινόμενο μόνο USA/Australia παίζει αλλού αναγκαστικά θέλεις οτιδήποτε crossplatform

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από κάπου έπρεπε ν' αρχίσουν να τη διορθώνουν τη συγκεκριμένη εφαρμογή ρε παιδιά...

Δεν παλεύεται με τίποτα το skype στο κινητό πάντως. Εγώ το απεγκατέστησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος χρησιμοποιει το Skype μωρε για μηνυματα;

Μονο για βιντεοκλησεις κανει, και αυτες απο τον υπολογιστη.

 

Στο κινητο, μηνυματα και κλησεις τις κανεις με αλλα πραγματα (viber/whatsapp/hangouts)

 

Oσοι χρησιμοποιουν εφαρμογες που δεν δουλεουν σε ολες τις πλατφορμες (Samsung, Apple) ειναι απλα τραγικοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος χρησιμοποιει το Skype μωρε για μηνυματα;

Μονο για βιντεοκλησεις κανει, και αυτες απο τον υπολογιστη.

 

 Για να ψήσεις το γκομενάκι να ανοίξει την κάμερα!

 

Oσοι χρησιμοποιουν εφαρμογες που δεν δουλεουν σε ολες τις πλατφορμες (Samsung, Apple) ειναι απλα τραγικοι

+1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να καταλάβω κάτι.

έχω το skype σε έναν υπολογιστή, κάνω κάποιες συνομιλίες και μετά πάω σε άλλον υπολογιστή.

οι συνομιλίες θα εμφανιστούν αυτόματα χωρίς να κάνω κάτι;

 

οι συνομιλίες δεν αποθηκεύονται στον υπολογιστή τοπικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...