Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση LG G2


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ποιος ειπε οτι οι αναγκες σου ειναι αναγκες αλλων?:S εχω destinator στο αυτοκινητο και ipod για την μουσικη μου προσωπικα αλλα δεν μ λεει κατι. οι αναγκες του καθενα ειναι διαφορετικες.περνεις το 32αρι αν δν σου κανει το 16αρι η διαφορα στιν τιμη ειναι γελοια.

για πλειοψηφία μίλησα καθαρά και μόνο

αυτή καθορίζει πως θα είναι το προϊών

 

συμφωνώ για διάφορα στην τιμή και 32 gb είναι super (ειδικά μόλις πέσει η τιμή ~400)

αλλά από ότι ξέρω δεν θα το φέρουν επίσημα εδώ το 32 μόνο scroutz (νάνε καλά skrtoutz/amazon)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συν ενας λογος που ζω πλεον γερμανια,ειναι οι τιμες στα ηλεκτρονικα προιοντα.600 ευρω?Πανε καλα?100 ευρω διαφορα σε σχεση με γερμανια ειναι αρκετη θα ελεγα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γερμανια 499 εδώ και 1 μηνα έχει ;) black demis συμφωνώ απόλυτα ποιος αγοραζει απο της γνωστες αλυσιδες οταν η διαφορα στην τιμη ειναι χαοτικη !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γερμανια 499 εδώ και 1 μηνα έχει ;) black demis συμφωνώ απόλυτα ποιος αγοραζει απο της γνωστες αλυσιδες οταν η διαφορα στην τιμη ειναι χαοτικη !

δυστιχος ετσι είναι είναι πολύ μεγάλη η διαφορά.... (αν και σε άλλες χώρες δεν γινετε αυτό σε τόσο μεγάλο βαθμό )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βάλανε υποδοχή SD λόγω χώρου. ΜΠΟΥΡΔΕΣ. To S4 που είναι μικρότερο σε όλες τις διαστάσεις και έχει physical buttons σε 3 διαφορετικά σημεία παίρνει κάρτα SD. Το G2 που είναι και μεγαλύτερο και έχει όλα τα κουμπιά μαζεμένα σε 1 σημείο δεν είχε χώρο; Θα μπορούσαν πχ να βάλουν nano-sim αντί για micro-sim ή να βάζανε λίγο μικρότερη μπαταρία. Αλλά αν βάζανε υποδοχή για SD, δεν θα μπορούσαν να πουλήσουν το 32άρι κανά κατοστάρικο παραπάνω...

Το βγάζουν και σε εκδοση με sd και αποσπώμενη μπαταρία στην Κορεα. Τοτε όμως η μπαταρία πέφτει στα 2600. Οποτε όντως η sd μειώνει το μέγεθος της μπαταρίας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τραγικό ένα τόσο κορυφαίο και ακριβό κινητό με 2 GByte μνήμης να προσφέρει 11 Gbyte ελεύθερο χώρο ΧΩΡΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ. Υπάρχουν φυσικά και τα 32 Gbyte αλλά είναι και πάλι λίγα αν σου αρέσει η μουσική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Το έπιασα σήμερα στα χέρια μου, είναι μικρό, αφού χώρεσαν οθόνη 5.2" σε μέγεθος htc one, με ζωντανά χρώματα και χωρίς lag. Το Nexus 5 που τα σύγκρινα δίπλα δίπλα με εντυπωσίασε λιγότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω εδω κι 1 μηνα (το 32αρι) και ειναι super, οτι καλυτερο ειχα μεχρι σημερα!! Κι εχουν περασει πολλαααα απο τα χερια μου (S3, S4, Note 2, Nexus 4 κ.λ.π.). Απιστευτη διαρκεια μπαταριας, φανταστικη οθονη κ.α..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...