Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση LG G2


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την LG την γνωρίζουμε πολύ καλά μιας και η νοτιοκορεατική εταιρεία δραστηριοποιείται σε διάφορους τομείς της τεχνολογίας και όπως κάθε μεγάλη εταιρεία που σέβεται τον εαυτό της, έχει έντονη παρουσία και στα smartphones.Η πορεία της LG στη συγκεκριμένη κατηγορία περιλαμβάνει αρκετές πρωτιές όπως το πρώτο διπύρηνο και το πρώτο τετραπύρηνο smartphone, το πρώτο τρισδιάστατοsmartphone και πρόσφατα ένα best seller. Προϊόν συνεργασίας της Google και της LG, το Nexus 4 άφησε πολύ καλές εντυπώσεις με την εξαιρετική του τιμή σε συνδυασμό πάντα με τα πολύ καλά τεχνικά του χαρακτηριστικά.

 

Σχεδόν ένα χρόνο μετά, η LG συνεχίζει τις ενδιαφέρουσες ανακοινώσεις και είναι έτοιμη να κυκλοφορήσει και στην Ελληνική αγορά το G2, τη ναυαρχίδα της για τη φετινή χρονιά. Με το G2 είχαμε μια πρώτη επαφή στο Βερολίνο στις αρχές Σεπτεμβρίου και η αλήθεια είναι ότι μας άφησε πολύ καλές εντυπώσεις όμως μια πιο αναλυτική παρουσίαση επιβάλλεται έτσι ώστε να δούμε ολοκληρωμένα πλέον τα συν και πλην της νέας πρότασης της LG.

 

Link.png Site: Διαβάστε την πλήρη παρουσίαση του LG G2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν αλλάζει μπαταρία και οι ήχοι του εκνευριστικότατοι... αυτά είναι τα μόνα μείον που μπορώ να του βρω... Α και δεν έχει sd? :( Μα τι σκέφτονταν;;;;  Κατα τα άλλα super ουυυυυυυυυααααααααααοοοοοουυυυυυυυυυυυυυ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλά χαρακτηριστικα εκτός από ένα. 600 ευρω για κινητο με 16 γιγα μνημη χωρίς καρτα μνήμης είναι πολλά. Η ελληνική αντιπροσωπία θα φερει το 16 ενω στο site λεει 32. Τους ειπα να το αλλάξουν...

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw απο τα 16 gb ουτε 10 δεν ειναι για χριστη.....

 

ετσι ενα κινιτο όσο καλό και αν είναι με 10 gb stroage είναι αποτυχία πριν βγει ακομι.... εκτός και αν κοστίζει ~300 ευρω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά κατέχω το 32αρι αλλά έχω πιάσει το 16αρι στασ χερια μου τα 12 ειναι για χρήση και με 115 εφαρμογές έχω ακομα 7.5 ελευθερα ! δεν ειναι λιγα τα 16 αλλα οντως τα 32 θα βόλευαν παραπάνω. για την τιμή του ειναι super δεν νομίζω να πέρνεις κάτι ανάλογο με τα 500-530.ήμουν κάτοχος s4 ,iphone 5 και κυριολεκτικα το G2 ειναι πολύ πιο γρήγορο σαν συσκευή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βάλανε υποδοχή SD λόγω χώρου. ΜΠΟΥΡΔΕΣ. To S4 που είναι μικρότερο σε όλες τις διαστάσεις και έχει physical buttons σε 3 διαφορετικά σημεία παίρνει κάρτα SD. Το G2 που είναι και μεγαλύτερο και έχει όλα τα κουμπιά μαζεμένα σε 1 σημείο δεν είχε χώρο; Θα μπορούσαν πχ να βάλουν nano-sim αντί για micro-sim ή να βάζανε λίγο μικρότερη μπαταρία. Αλλά αν βάζανε υποδοχή για SD, δεν θα μπορούσαν να πουλήσουν το 32άρι κανά κατοστάρικο παραπάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά κατέχω το 32αρι αλλά έχω πιάσει το 16αρι στασ χερια μου τα 12 ειναι για χρήση και με 115 εφαρμογές έχω ακομα 7.5 ελευθερα ! δεν ειναι λιγα τα 16 αλλα οντως τα 32 θα βόλευαν παραπάνω. για την τιμή του ειναι super δεν νομίζω να πέρνεις κάτι ανάλογο με τα 500-530.ήμουν κάτοχος s4 ,iphone 5 και κυριολεκτικα το G2 ειναι πολύ πιο γρήγορο σαν συσκευή.

και ποιος είπε οτι τηλέφωνο είναι να το γεμίζεις με εφαρμογές?

εγώ που θέλω να εχω καμία 350 τραγούδια φοτoγραφιες που τραβάω 3 χώρες στο destinator ένα παιχνιδάκι (asphalt 8 )

μόνο οσα προανέφερα πιάνουν ~10 gb

 

τώρα αν καποιος το γεμίζει με εφαρμογές και χαίρετε... τι να πω πάω πάσο στην λογική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιος ειπε οτι οι αναγκες σου ειναι αναγκες αλλων?:S εχω destinator στο αυτοκινητο και ipod για την μουσικη μου προσωπικα αλλα δεν μ λεει κατι. οι αναγκες του καθενα ειναι διαφορετικες.περνεις το 32αρι αν δν σου κανει το 16αρι η διαφορα στιν τιμη ειναι γελοια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...