Προς το περιεχόμενο

Heroes of the Storm (Blizzard MOBA)


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και γιατί ποστάρεις εδώ? εκτός εάν ο σκοπός σου είναι το flame

 

Η απάντησή μου πήγαινε στον χαμό που είχε γίνει με τα beta keys του HS και όχι στο ποιο game είναι καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει, να δω όμως πότε θα πάω σε Hero League, 3 ήρωες έχω όλους κ όλους (βέβαια Arthas: 7000 & Jaina: 10000 & Valla free λόγω Diablo 3). Με το stimpack μαζεύεται δε λέω αρκετά πιο εύκολα, αλλά και πάλι θέλει γκαφρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Ντάξει, να δω όμως πότε θα πάω σε Hero League, 3 ήρωες έχω όλους κ όλους (βέβαια Arthas: 7000 & Jaina: 10000 & Valla free λόγω Diablo 3). Με το stimpack μαζεύεται δε λέω αρκετά πιο εύκολα, αλλά και πάλι θέλει γκαφρά.</p>

Αυτο... Εαν δεν ειχα παρει τα bundles (35€ Τοτε 45 τωρα) θα ημουν δυσκολα

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι καλά που έδωσαν την επιλογή να μπεις πληρωτος. Από το να περιμένεις αν πάρεις το invite, και να τσεκάρεις κάθε μέρα το account σου μάταια, πλερώσει το 35αρι και ξεμπερδευεις.

 

Σίγουρα θα ήταν καλύτερα με το Nexus bundle, αλλά ακόμα και έτσι, κακό δεν είναι το πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα παιζεις lol μπορει να σου αρεσει το παιχνιδι μιας και ειναι μια αντιγραφη με λιγοτερο βαθος αλλα πιο ενδιαφερον maps. Αν παλι εχεις παιξει dota σου δινω 150 games πριν το βαρεθεις, και το game και το ηλιθιο σηστυμα του να αγοραζεις ηρωες. απλα ξερναω με το τελευταιο. πριν πληρωσεις βρες καποιον με acc να παιξεις μερικα game. κατα πασα πιθανοτητα δεν θα το αγορασεις μετα. και σιγουρα οχι για 35ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το call of duty και τo κάθε fps που κυκλοφορεί σήμερα είναι μία αντιγραφή του doom

άσε μας κουκλίτσα μου

όλοι θέλαν "free" παιχνίδια, ορίστε που πήγε η αγορά τη σήμερον ημέρα στα "free"

αλλοι χρεώνουν λιγότερα άλλοι περισότερο, αναλόγως της μελέτης τους περί target group που θέλουν

ποτέ δεν ειπώθηκε τίποτα περί αγοράς του παιχνιδιού για 35

το παιχνίδι όπως ανέφερα είναι free

τώρα αν κάποιος θέλει να πάρει ήρωες να τους έχει για πάντα είναι άλλο θέμα...

αν ειναι να κάνεις εμετό θα σε παρακαλούσα να πας αλλού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους καταρχας. Μου ειχαν δωσει access στην alpha πριν κανα 3μηνο νομιζω, οπου μπηκα ενα game και απο τοτε δεν ξαναμπηκα αφου δεν ηταν καλη η πρωτη εντυπωση. Χθες πανω στην βαρεμαρα μου 12 η ωρα το βραδυ λεω δεν μπαινω να δω μπας και αλλαξαν τιποτα. Ε, μεχρι τις 5 το πρωι επεζα. Το game μου αρεσε παρα πολυ. Το οτι δεν εχει items σε πρωτη φαση φαινεται και ακουγεται περιεργο αλλα δεν ειναι αφου το ολο θεμα ειναι στο build του καθε παιχτη. Μια ερωτηση, το progression στην beta θα μεινει οταν με το καλο βγει το παιχνιδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...