Προς το περιεχόμενο

Vince Gilligan: “Η πειρατεία βοήθησε στο να γίνει ευρέως γνωστό το Breaking Bad”


Leo360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είναι ο πρώτος που το λέει και φυσικά έχει δίκιο. Αρκετές σειρές δεν θα γίνονταν τόσο γνωστές χωρίς το Internet. Εδώ ολόκληρη υπερπαραγωγή (Game of thrones) παίζεται στο hbo και δεν θα το ήξεραν καλα καλά ούτε στην αμερική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Βασικα η πειρατεια κανει καλο. Εδω ειχε ακουστει για το Playstation 1 οτι η ιδια η Sony ειχε βοηθησει να βγαλουνε ενα τσιπακι που παιζει αντιγραμενα. Μετα το PS1 πουλουσε σαν τρελο! Τυχαιο? Δεν νομιζω!

 

καλα αυτο δεν παιζει που λες γιατι το θεμα δεν ειναι να πουλησει το psone αλλα τα παιχνιδια του. αν αυτο ηταν γεγονος αληθινο και εφτασε στα δικα σου αυτια, σιγουρα θα ειχε φτασει και στα αυτια των εταιρειων και καμια δεν θα ειχε ασχοληθει να φτιαξει παιχνιδι για το psone.

αντιθετως, το psone ηταν αυτο ακριβως.. ενας σταθμος για παιχνιδια.

 

 

δεν εγινε πολυ καλη δουλεια παντως, δεν εχω ιδεα τι ειναι το breaking bad! απο την αλλη ανηκω σε αυτους που δεν εχουν ιδεα τι ειναι τα lost, dexter, vampire diaries, walking dead και δεν ξερω τι αλλα εχω μαθει απο συζητησεις φιλων οποτε ενταξει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εγινε πολυ καλη δουλεια παντως, δεν εχω ιδεα τι ειναι το breaking bad! απο την αλλη ανηκω σε αυτους που δεν εχουν ιδεα τι ειναι τα lost, dexter, vampire diaries, walking dead και δεν ξερω τι αλλα εχω μαθει απο συζητησεις φιλων οποτε ενταξει :P

Αρα και εσενα σε βοηθησε η πειρατεία να κοινωνικοποιηθείς περισσότερο με τους φίλους σου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα αυτο δεν παιζει που λες γιατι το θεμα δεν ειναι να πουλησει το psone αλλα τα παιχνιδια του. αν αυτο ηταν γεγονος αληθινο και εφτασε στα δικα σου αυτια, σιγουρα θα ειχε φτασει και στα αυτια των εταιρειων και καμια δεν θα ειχε ασχοληθει να φτιαξει παιχνιδι για το psone.

αντιθετως, το psone ηταν αυτο ακριβως.. ενας σταθμος για παιχνιδια.

 

 

δεν εγινε πολυ καλη δουλεια παντως, δεν εχω ιδεα τι ειναι το breaking bad! απο την αλλη ανηκω σε αυτους που δεν εχουν ιδεα τι ειναι τα lost, dexter, vampire diaries, walking dead και δεν ξερω τι αλλα εχω μαθει απο συζητησεις φιλων οποτε ενταξει :P

Γιατι πρεπει να λεμε και να ξαναλεμε για adobe sony xbox κλπ..Τοτε που ηταν σε cd  μια χαρα η sony  αφηνε να αντιγραφεις κλπ και με καμια δυσκολια...τωρα στο ps3 εχουν το store και παιρνουν προμηθεια οποτε δεν τους συμφερει.Και δεν θελει κοπο να διαφημιστουν.Οποτε γιατι να αντιγραφεις εσυ?Αρα στο κανουμε δυσκολο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε νόμισμα έχει δύο όψεις! 

Η μία είναι αυτή. Η άλλη είναι αυτή που στέλνει τους δημιουργούς των torrents στη φυλακή. Και οι δύο όψεις λογικές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το οτι η πειρατεία τους βοηθάει το ήξεραν αλλά όλο και περισσότεροι τώρα τελευταία το λένε δημόσια.

 

Αποστολή από το ST25i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν χώρες που τα τηλεοπτικά τους κανάλια δεν προβάλουν πολλές ξένες σειρές.

 

Η πειρατεία βοηθά να γίνουν γνωστές οι σειρές σ’ αυτές τις χώρες με πολλούς fans να αγοράζουν μετέπειτα τα DVD.

Εδώ σκέφτομαι και εγώ να αγοράσω τα DVD που δεν αγόραζα και σχεδόν ποτέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

ακουω εδω μιλατε για διαφορες σειρες παιδια εκτος θεματος βεβαια οποιος δεν εχει δει το σπαρτακθς χανει η απολυτη σειρα για εμενα σεχ και βια .!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...