Προς το περιεχόμενο

Αγορά GPS για Ελλάδα και Ευρώπη


Dexter23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα!
Ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα GPS με χάρτες Ελλάδας και Ευρώπης για ένα ταξίδι μου με το αυτοκίνητο στα Βαλκάνια..τι έχετε να μου προτείνετε σε μια φυσιολογική τιμή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H tom tom,ειναι μια απο τις καλες λυσεις για χαρτες ευρωπης.Π.χ,

 

http://www.media-ram.gr/personal-computers/notebook-and-gps/gps/gps-pna-pda-el/pna-gps-el-2/gps-tomtom-xl2-map.html

 

ή γενικως δες,στα αναλυτικα στοιχεια του καθε μοντελου.

 

http://www.skroutz.gr/c/1013/syskeves-gps/m/1369/Tomtom.html

 

Για τι,budget μιλαμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Γειά σας, ποιο λειτουργικό είναι το καλύτερο για android ;;; το mls με απογοήτευσε ενώ το sygic είναι ανεκτό. Μιλάω για full εκδόσεις. Τι προτείνετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα GPS με χάρτες Ελλάδας και Ευρώπης για ένα ταξίδι μου με το αυτοκίνητο στα Βαλκάνια..τι έχετε να μου προτείνετε σε μια φυσιολογική τιμή?

 

Αν έχεις smartphone ή tablet με δέκτη GPS, δεν βλέπω το λόγο να χρειάζεσαι ξεχωριστή συσκευή gps. Για μένα το καλύτερο πλέον είναι το Navigon Europe. Θα έλεγα και το IGΟ, αλλά δεν το βλέπω στο Play Store.

 

Γειά σας, ποιο λειτουργικό είναι το καλύτερο για android ;;; το mls με απογοήτευσε ενώ το sygic είναι ανεκτό. Μιλάω για full εκδόσεις. Τι προτείνετε;

 

 

Εννοείς πρόγραμμα για πλοήγηση. Όπως είπα και στο φίλο πριν, Navigon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις smartphone ή tablet με δέκτη GPS, δεν βλέπω το λόγο να χρειάζεσαι ξεχωριστή συσκευή gps. Για μένα το καλύτερο πλέον είναι το Navigon Europe. Θα έλεγα και το IGΟ, αλλά δεν το βλέπω στο Play Store.

 

 

 

Εννοείς πρόγραμμα για πλοήγηση. Όπως είπα και στο φίλο πριν, Navigon.

Υπάρχει κάποια συγκεκριμένη έκδοση? Έχεις κάποιο link??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Το mls το χρησιμοποιούσα στο iphone (την πλήρη έκδοση) και δεν είμουν ευχαριστημένος. Το sygic θεωρώ καλό και τώρα δοκιμάζω το Navigon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

To sygic θεωρω οτι ειναι το καλυτερο με διαφορα. Απολυτα ικανοποιημενος και με το traffic του. Δεν θεωρω οτι εχει νοημα να παρεις ξεχωριστο grp εκτος και αμα δεν εχεις smartphone. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κι απο εμένα,

 

Έχω να προτείνω το Garmin Nuvi 50LM που πρόσθατα χρησιμοπoιήσα για ένα ταξίδι στα βαλκάνια και με εξυπηρέτησε απόλυτα όσο αφορά το χάρτη Ευρωπης και Ελλάδας φυσικά.Το σημαντικό είναι ότι έχει εφόρου ζωής αναβαθμίσεις δωρεάν.Μεγάλη γκάμα σε Gps πάντως αν σε ενδιαφέρει μπορείς να βρείς κι εδώ www.gps.gr και αν πάρεις και τηλ. γενικά είναι πολύ γνώστες σε αυτό το μαγαζί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...