Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα στο Ιντερνετ


nowORnever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας, παιδιά, τον τελευταίο καιρό σκέφτομαι να αρχίσω να παίζω στοίχημα στο Ιντερνετ και να σταματήσω με την κοροιδία του οπαπ.
Θέλω να έχω ελευθερία κινήσεων και αποφάσεων ως προς τα στοιχηματα μου, και οχι τον οπαπ να μου λέει τι να κάνω και πως να παίζω..
Για αυτό λοιπόν τον τελευταίο καιρό ψάχνω να βρω ποια είναι η καλύτερη εταιρία στο Ιντερνετ για στοιχηματισμό...
Οταν λέω καλύτερη εννοω, -φυσικά- να είναι ασφαλής και με καλές αποδόσεις..
Δεν πρόκειτε ούτε να ποντάρω το...σπίτι μου ούτε να εθιστώ στον τζόγο..λίγα λεφτά θα παίζω, πολύ λιγότερα απο όσα θα έχω στην τσέπη μου κάθε φορά...

Για αυτό λοιπόν όσοι απαντήσουν σε αυτό το θέμα, καλό θα ήταν να ΞΕΡΟΥΝ απο Ιντερνετικό στοίχημα και οχι να με γεμίσουν συμβουλές για το " πόσο κακό είναι το στοίχημα" και "χάνεις τα λεφτά σου και μπλά μπλά"...αυτα τα ξέρω... :-D :-D

Εγω αυτό που θέλω ειναι να μάθω ποια εταρία είναι  καλή και σωστή απέναντι στον παίχτη.. :shifty:

Υ.Γ, "θέμα" αγγλικών δεν υπάρχει..είμαι γνώστης αγγλικών, αν είναι στα αγγλικά κάποια εταιρία δεν έχω πρόβλημα... B)

Περιμένω απαντήσεις απο παιδιά που παίζουν στοίχημα στο Ιντερνετ και κερδίζουν ή χάνουν....όλα στο παιχνίδι είναι...
Ευχαριστώ πολύ και καλά κέρδη σε όλους...! :-D :devil:
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...