Προς το περιεχόμενο

Τι καινούριο φέρνει το Android 4.4 KitKat


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 123
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το καλύτερο os που έχω δει στη ζωή μου είναι το android και με μεγάλη μου χαρά θα τα έβαζα και στον υπολογιστή.

Μπράβο ρε google!!!

Να σε ενημερωσω οτι μπορεις να περασεις android στο pc σου!

Go for it!

Αλλα αν εχεις κοτσια μείνε σ'αυτο!

Αερολογιες και μεγαλα λογια στα φορουμς ολοι ξερουν να λενε,το θεμα ποιος τα κανει!

Δε στο λεω γιατι θελω να στη πω,αλλα για να σου εξηγησω ποσο fail ειναι να λεω ή να υποστηριζω πραγματα που και ο ιδιος δε τα πιστευω ή φοβάμαι να τα ακολουθησω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πολύ πίσω ειδικά το mac os άστο.

Α οκ κατάλαβα. Δεν έχεις τι να κάνεις και είπες να τρολλάρεις για να περάσει η ώρα. Εγώ δεν θα πάρω, ας περάσει ο επόμενος.

Θα τρεχει δηλαδη στο δικο μου LG Optimus One (P500)?

Aν ναι, πως το κανουμε αναβαθμιση?

Όχι γιατί δεν θα βγάλει η LG αναβάθμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε ενημερωσω οτι μπορεις να περασεις android στο pc σου!

Go for it!

Αλλα αν εχεις κοτσια μείνε σ'αυτο!

Αερολογιες και μεγαλα λογια στα φορουμς ολοι ξερουν να λενε,το θεμα ποιος τα κανει!

Δε στο λεω γιατι θελω να στη πω,αλλα για να σου εξηγησω ποσο fail ειναι να λεω ή να υποστηριζω πραγματα που και ο ιδιος δε τα πιστευω ή φοβάμαι να τα ακολουθησω!!!

Για δωσε link γιατί έχω χάσει επεισόδια είχα μείνει στο x86 με μερική υποστήριξη. 

 

Α οκ κατάλαβα. Δεν έχεις τι να κάνεις και είπες να τρολλάρεις για να περάσει η ώρα. Εγώ δεν θα πάρω, ας περάσει ο επόμενος.

Παλι καλά γιατί σαν apple fanboy μπουκάρεις και μας χαλάς το νήμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δωσε link γιατί έχω χάσει επεισόδια είχα μείνει στο x86 με μερική υποστήριξη.

 

 

Παλι καλά γιατί σαν apple fanboy μπουκάρεις και μας χαλάς το νήμα.

Αν δε σου κανει η υποστηριξη στη x86,υπαρχει και το googletv(androidtv) στην arm!

Εκτως αν θες haswell & Titan στο android!!!:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε σου κανει η υποστηριξη στη x86,υπαρχει και το googletv(androidtv) στην arm!

Εκτως αν θες haswell & Titan στο android!!! :lol:

Στο λαπτοπ μου δεν παίζει μόνο με virtualbox κλπ άσε που σέρνεται!!!.

Αν ασχοληθεί η google με το linux τοτε τη βάψατε όλοι :D

Βαρέθηκα τα σάπια windows που ακομα και σήμερα σέρνονται + οτι τωρα η ms θα μας σπάει τα @@ σε κάθε update & το σάπιο το macintosh που δεν μπορείς να κάνεις 1-2 πράγματα παραπάνω και στοιχιζει και οσο 2 αμάξια & το βρομώlinux που του χρόνου ίσως κάνω περσινά πράγματα (δεν τα έχω με το linux το εμπόριο φταει).

Το linux είναι εκει και περιμένει κάποιον να το αναστήσει και να το κάνει 1ο os όπως η google το android και γιατί οχι ας το λέει android και αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο λαπτοπ μου δεν παίζει μόνο με virtualbox κλπ άσε που σέρνεται!!!.

Αν ασχοληθεί η google με το linux τοτε τη βάψατε όλοι :D

Βαρέθηκα τα σάπια windows που ακομα και σήμερα σέρνονται + οτι τωρα η ms θα μας σπάει τα @@ σε κάθε update & το σάπιο το macintosh που δεν μπορείς να κάνεις 1-2 πράγματα παραπάνω και στοιχιζει και οσο 2 αμάξια & το βρομώlinux που του χρόνου ίσως κάνω περσινά πράγματα (δεν τα έχω με το linux το εμπόριο φταει).

Το linux είναι εκει και περιμένει κάποιον να το αναστήσει και να το κάνει 1ο os όπως η google το android και γιατί οχι ας το λέει android και αυτο.

Γενικα σέρνεται το android,δε φταιει το laptop σου και η διανομη,γι'αυτο!

Εδω ολοκληρο desktop os(windows8) το κτυπαει σαν κταποδι,οταν μιλαμε για ταχυτητα αποκρισης και smoothness!Σκεφτου δλδ να ηταν και mobile os με limit δυνατοτητες οπως ειναι το android!

Πραγματικα δε θελω να δω, τι σοι desktop os θα φτιαξει!:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως και να εχει μη σου φανταζει επιστημονική φαντασία το να δούμε android based desktop os το έκανε η ms το έκανε και η apple απο os να πάει σε mobile.
Εξάλλου έχει τη πρωτιά γιατι να μη το κάνει; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως και να εχει μη σου φανταζει επιστημονική φαντασία το να δούμε android based desktop os το έκανε η ms το έκανε και η apple απο os να πάει σε mobile.

Εξάλλου έχει τη πρωτιά γιατι να μη το κάνει; :)

Γιατι θα φαει τα μουτρα της,αν δοκιμασει να παει με τετοιο os στην desktop πλατφορμα!

Η desktop δεν ειναι για facebook και για emails,γινεται σοβαρη δουλεια σ'αυτη!

Δες ποσο κραξιμο εχει φαει η ms μονο και μονο,επειδη προσθεσε και mobile ui μαζι με το desktop ui,σε desktop os!

Σκεψου να πας με το mobile os και να προσθεσεις απλα ενα desktop ui,τι φαπες εχεις να φας απο τους desktop χρηστες!

Η google να φροντισει να μη χασει την tablet αγορα και να μην απλωνει τα χερια της εκει που δε φτανει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι θα φαει τα μουτρα της,αν δοκιμασει να παει με τετοιο os στην desktop πλατφορμα!

Η desktop δεν ειναι για facebook και για emails,γινεται σοβαρη δουλεια σ'αυτη!

Δες ποσο κραξιμο εχει φαει η ms μονο και μονο,επειδη προσθεσε και mobile ui μαζι με το desktop ui,σε desktop os!

Σκεψου να πας με το mobile os και να προσθεσεις απλα ενα desktop ui,τι φαπες εχεις να φας απο τους desktop χρηστες!

Η google να φροντισει να μη χασει την tablet αγορα και να μην απλωνει τα χερια της εκει που δε φτανει!

Ξεχνάς πως μέχρι και οι γιαγιάδες εχουν σήμερα desktop το ποσο σοβαρή δουλειά γίνεται καλύτερα ας το αφήσουμε εκτος αν ολοι γινονται προγραμματιστες και hackers.

Ανετα το 80% των windows users θα έβαζαν linux ΑΝ αυτο ειχε τα παιχνίδια των windows.

Μη βλεπεις λοιπόν εσυ τι κάνεις στο pc σου αλλα τι κανει το mainstream κοινό. Δες εξάλλου τις ειδήσεις του insomnia περισσότερα νεα έχουμε για tablets & smartphone παρα για pc.Αυτο το εχει καταλάβει πολύ καλά και η ms γιαυτό τρέχει να προλάβει τα γεγονότα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ξεχνάς πως μέχρι και οι γιαγιάδες εχουν σήμερα desktop το ποσο σοβαρή δουλειά γίνεται καλύτερα ας το αφήσουμε εκτος αν ολοι γινονται προγραμματιστες και hackers.

Ανετα το 80% των windows users θα έβαζαν linux ΑΝ αυτο ειχε τα παιχνίδια των windows.

Μη βλεπεις λοιπόν εσυ τι κάνεις στο pc σου αλλα τι κανει το mainstream κοινό. Δες εξάλλου τις ειδήσεις του insomnia περισσότερα νεα έχουμε για tablets & smartphone παρα για pc.Αυτο το εχει καταλάβει πολύ καλά και η ms γιαυτό τρέχει να προλάβει τα γεγονότα.

 

 

 

Αν ξαναδιαβάσεις προσεκτικά όσα γράφεις θα διαπιστώσεις -έντρομος- πως αρχίζεις να μπαίνεις στη φιλοσοφία της ...Apple! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχνάς πως μέχρι και οι γιαγιάδες εχουν σήμερα desktop το ποσο σοβαρή δουλειά γίνεται καλύτερα ας το αφήσουμε εκτος αν ολοι γινονται προγραμματιστες και hackers.

Ανετα το 80% των windows users θα έβαζαν linux ΑΝ αυτο ειχε τα παιχνίδια των windows.

Μη βλεπεις λοιπόν εσυ τι κάνεις στο pc σου αλλα τι κανει το mainstream κοινό. Δες εξάλλου τις ειδήσεις του insomnia περισσότερα νεα έχουμε για tablets & smartphone παρα για pc.Αυτο το εχει καταλάβει πολύ καλά και η ms γιαυτό τρέχει να προλάβει τα γεγονότα.

 

Αλλο desktop διανομή linux και αλλο android,μη μπερδεύεσαι!

Με μια desktop διανομη του linux,μια χαρα μπορεις να δουλεψεις σοβαρα,με το android το πιο πολυ που μπορεις να κανεις,ειναι το ψιλο σκαλισεις απλα για να νιωσεις και συ λιγο χακερ!:P

 

Υ.Γ.Και το σκαλισμα,θελει αλλο desktop os,για να γινει.Αλλλιως και αυτο γιοκ στο android!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...