Προς το περιεχόμενο

Uncharted 4: A Thief's End [PS4]


Tilemaxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τέλος και για εμενα στις 8 ώρες και 22 λεπτά, πολύ ευχάριστη έκπληξη, δύσκολα θα βγει από το top 10 για αυτό τον χρόνο. Θα κυνηγήσω σιγά-σιγά και το plat :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν κανει φοβερη δουλεια οπως ηταν αναμενομενο στον τεχνικο τομεα ,ειμαι στις 3 ωρες gameplay και σταματαω πολλες φορες απλα για να θαυμασω το περιβαλλον .

Κλασικη naughty dog   αρτιο αποτελεσμα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gameplay είναι ακριβώς ίδιο με το uncharted 4; Θέλω να πω έχει πολύ σκαρφάλωμα, ίδια όπλα κτλ; Ακόμα δεν είμαι ούτε στην μέση του horizon και λέω μήπως το αφήσω να πιάσω το lost legacy.. Είναι πρώτη φορά που δεν παίρνω uncharted day one..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gameplay είναι ακριβώς ίδιο με το uncharted 4; Θέλω να πω έχει πολύ σκαρφάλωμα, ίδια όπλα κτλ; Ακόμα δεν είμαι ούτε στην μέση του horizon και λέω μήπως το αφήσω να πιάσω το lost legacy.. Είναι πρώτη φορά που δεν παίρνω uncharted day one..

 

Ναι ίδιο είναι το gameplay, απλά το στυλ πάει περισσότερο προς Tomb Raider.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι μόνο αυτό, έχει κι' άλλα στοιχεία από TR..Αλλά μένει στην προσπάθεια..

Δεν ανέφερες όμως καθόλου το tomb raider στα τελευταία μηνύματα. Δεν είναι σωστά πράγματα αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιτλοι τελους  κοντα στο 10 ωρο για το lost legacy .Συμπερασματικα αξιζε ολα τα ευρω οχι φυσικα απο θεμα χρονου αλλα  απο την εμπειρα .

Αψεγαδιαστος τιτλος .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...