Προς το περιεχόμενο

50 ατοκες δοσεις gaming υπολογιστη, αξιζει ?!


Pawnzfudger

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκανα την συνθεση που μου εδωσες στο πλαισιο με μερικες αλλαγες - αυτη

Επισης εχει το Eshop δοσεις ?! Ναι αμε αν εχει το visual studio απο εκει θα παρω! Τωρα παω να συνθεσω κανενα(ή καλυτερα αυτο που μου εδωσες για να δω ποσο βγαινει)

 

Εκανες παλι κακες αλλαγες στην συνθεση που σου εδωσα.Ram ακριβοτερες στα 1333,ακριβοτερο σκληρο δισκο και δεν εβαλες Ssd.

 

Οσο για τις δοσεις ας κοιταξει τροπους πληρωμης απο τα διαφορα γνωστα καταστηματα στα site τους,και σε αυτα που δει οτι εχουν δοσεις παιρνει ενα τηλεφωνο και ρωταει το καταστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εκανα αυτο που μου εδωσες , εβαλα εναν καλυτερο επεξεργαστη, αλλα οι δοσεις δεν κατεβαινουν πιο κατω απο 35 ευρο τον μηνα... (στο eshop)

Απλως μειωνονται οι μηνες :/ Και στο vision studio δεν μου βγαζει καν για δοσεις.... :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εκανα αυτο που μου εδωσες , εβαλα εναν καλυτερο επεξεργαστη, αλλα οι δοσεις δεν κατεβαινουν πιο κατω απο 35 ευρο τον μηνα... (στο eshop)

Απλως μειωνονται οι μηνες :/ Και στο vision studio δεν μου βγαζει καν για δοσεις.... :/

Στο vision studio λέει:

 

4) ΔΟΣΕΙΣ ΜΕ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΚΑΡΤΑ

Κάθε παραγγελία μπορεί να πληρωθεί με δόσεις με την χρήση της πιστωτικής κάρτας. Μερικές κάρτες όμως δεν υποστηρίζονται από το σύστημα μας. Π.χ. οι κάρτες που εκδόθηκαν από την Εθνική Τράπεζα μπορούν να χρεωθούν μόνο ολόκληρο το ποσό και όχι δόσεις. Η κάθε δόση δεν μπορεί να είναι μικρότερη από 12 € και το σύνολο των δόσεων δεν μπορεί να είναι πάνω από 36. Η πληρωμή γίνεται όπως και απλή η χρέωση της πιστωτικής κάρτας. Στην φόρμα της πληρωμής μπορείτε να επιλέξετε να σπάσετε το ποσό σε δόσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο vision studio λέει:

 

4) ΔΟΣΕΙΣ ΜΕ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΚΑΡΤΑ

Κάθε παραγγελία μπορεί να πληρωθεί με δόσεις με την χρήση της πιστωτικής κάρτας. Μερικές κάρτες όμως δεν υποστηρίζονται από το σύστημα μας. Π.χ. οι κάρτες που εκδόθηκαν από την Εθνική Τράπεζα μπορούν να χρεωθούν μόνο ολόκληρο το ποσό και όχι δόσεις. Η κάθε δόση δεν μπορεί να είναι μικρότερη από 12 € και το σύνολο των δόσεων δεν μπορεί να είναι πάνω από 36. Η πληρωμή γίνεται όπως και απλή η χρέωση της πιστωτικής κάρτας. Στην φόρμα της πληρωμής μπορείτε να επιλέξετε να σπάσετε το ποσό σε δόσεις.

Αρα πρεπει να κανεις πρωτα την παραγγελια και μετα να επιλεξεις τις δοσεις που θες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα πρεπει να κανεις πρωτα την παραγγελια και μετα να επιλεξεις τις δοσεις που θες;

Τι να σου πω, δεν ξέρω, στείλτε τους κανα email ή πάρτους τηλέφωνο να ρωτήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Αν υπαρχει υπομονη μπορεις να κανεις κατι που το ειχα κανει εγω παλαιότερα.

βαζεις κατω την λιστα σου και ξεκινάς να παίρνεις ενα ενα κάποια πράγματα με την παρακάτω σειρά

1)κουτι

2)τροφοδοτικο

3)σκληρο δισκο

4)καρτα γραφικων

5)επεξεργαστη - μητρικη - μνημες

 

αν βιαζεσαι φτανεις μεχρι το 3) και τα υπολοιπα σε δοσεις

ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα πιστεψε με αν το κανεις δεν θα μετανιωσεις απο το αποτελεσμα

μην ξεχνας στις γιορτες Πασχα γεννεθλια και τα λοιπα ερχονται και extra χρηματα αν εισαι πιτσιρικας..... :-D

WebRep
Overall rating
 
 
 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν υπαρχει υπομονη μπορεις να κανεις κατι που το ειχα κανει εγω παλαιότερα.

βαζεις κατω την λιστα σου και ξεκινάς να παίρνεις ενα ενα κάποια πράγματα με την παρακάτω σειρά

1)κουτι

2)τροφοδοτικο

3)σκληρο δισκο

4)καρτα γραφικων

5)επεξεργαστη - μητρικη - μνημες

 

αν βιαζεσαι φτανεις μεχρι το 3) και τα υπολοιπα σε δοσεις

ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα πιστεψε με αν το κανεις δεν θα μετανιωσεις απο το αποτελεσμα

μην ξεχνας στις γιορτες Πασχα γεννεθλια και τα λοιπα ερχονται και extra χρηματα αν εισαι πιτσιρικας..... :-D

WebRep
Overall rating

Μ αρεσεις και εγω το ιδιο κανω απλα με την αναποδη σειρα.......

το μονο αρνητικο ειναι οτι αν "αργησεις" να τελειωσεις το μηχανημα (χανεις λεφτα γιατι πεφτουν οι τιμες)

πχ μια μητρικη σημερα εχει 100 ευρω σε ενα τριμηνο μπορει να εισαι στα 90

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pawnzfudger ,επειδη καταλαβαινω οτι χρειαζεσαι/θελεις το pc αμεσα αλλα μονο με δοσεις , εχεις πιστωτικη ?

Αν ναι , τοτε πιστευω οτι αν επικοινωνησεις με τα καταστηματα visionstudio/eshop και τους ζητησεις να αγορασεις την συνθεση που θες με αριθμο/ποσο δοσεων που σε βολευουν θα βρεις μια λυση(εναν συνδιασμο μικρης προκαταβολης και τα υπολοιπα σε δοσεις συνηθως) , ετσι οπως ειναι η αγορα δυσκολα θα αφησουν πελατη να φυγει για αυτον τον λογο.

 

Υ.Γ : Απ'οτι βλεπω στο visionstudio με τα ορια που εθεσες 20ευρο*36 δοσεις που εχει μεγιστο , βγαινει 720ευρο συνολο , μια χαρα pc κανεις με αυτα, με η χωρις οθονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...