Προς το περιεχόμενο

Αναβολή στην αναβάθμιση σε Android 4.3 για το Galaxy S III εξαιτίας σημαντικών προβλημάτων


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κλαμα συνεχεια --οι αλλοι πηρανε 4.4 και εμεις ουτε 4.3-- ποιος πηρε βρε πριν λιγες μερες 3 κινητα ειναι αυτα οποιος θελει full update παιρνει nexus τι δε καταλαβαινεις..και αναθεμα μετα την 4.04 αν καποιος που σκουζει ξερει τη παραπανω προσφερει σαν αφρικανοι κανεται του περασμενου αιωνα με τα καθρεφτακια ...το θεμα ειναι να δουλευουν ρολοι οχι με το ζορι ενημερωση..ασε που οι πιο πολλη δεν εχουν ακριβα κινητα απλως θελουν να κραζουν ,εχω και iphone4s k gs3 δε ηρθε καμια εταιρια με το πιστολι η αγοραζεις η πεθαινεις επιλογη μου ηταν δε μου αρεσει κατι αλλου τοσο απλα ...σταματω εδω γιατι δε μπορει καποιος να διαβασει ενα θεμα μυρμιγκιαζεται το κεφαλι του  ..απο καποιους 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 
 

 

Νόμιζα η  Samsung είναι η εταιρία στον χώρο του android που δίνει πρώτη τις νέες εκδόσεις.

 

 

δεν είπε κανείς το αντίθετο....... ναι δίνει..... αλλά σε τι κατάσταση τα δίνει...... (καλύτερα να μην έδινε δλδ)
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως δουλεύουν όλα ρολόι όταν ένα από τα σημαντικότερα χαρακτηριστικά ενός σοβαρού κατασκευαστή είναι η ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ???

Είμουν κάτοχος iphone 3gs και επί 3 χρόνια έιχα κάθε χρόνο καινούριο ios και κάθε 2-3 μήνες μικροδιορθώσεις.

Αγόρασα το Galaxy λόγω του κατασκευαστή και των καλών χαρακτηριστικών. Απο υποστήριξη όμως? Ουτε μία μικροδιόρθωση!

Πως να μη διαμαρτύρεται κόσμος όταν μία σοβαρή εταιρία δεν μπορεί να εξασφαλίσει ότι οι πελάτες της θα έχουν όσο το δυνατόν καλύτερη εμπειρία στη συσκευή που αγόρασαν?

Επιεικώς απαράδεκτο!

Αρα έχουν απόλυτο δίκιο όσοι διαμαρτύρονται.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τραγικη η σαμυ παρολο που πλεον ειμαι και εγω πελατης της...

 

απαραδεκτο και επικο σφαλμα αυτο που εγινε..,..

\

Εσύ να τα βλέπεις που λες ότι θα βγάλουν και δικό τους λειτουργικό και κάτι θα τρέχει στα γυφτικα.

 

Οι άνθρωποι δεν το έχουν, μόνο για hw είναι καλοί και αυτό είναι υπό συζήτηση πολλές φορές

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πηρα το απλο ζ και καθαρισα θα παω στην 4.4 kitcat και θα κανω και ενα διαλυμα για 2 χρονια 5 ιντων μια χαρα ξεφωρτοθηκα και τα neo v και mini st15 αν και το μικρο μου ειχε στηχησει το προυγουμενο καλοκερι 180 και το εδωσα στον κολητο μου 80 με ακουστικα 2 ζελατινες και θηκη συληκωνης και αλα 2.7 χρονια εγγυση απο τα 4 που ειχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πηρα το απλο ζ και καθαρισα θα παω στην 4.4 kitcat και θα κανω και ενα διαλυμα για 2 χρονια 5 ιντων μια χαρα ξεφωρτοθηκα και τα neo v και mini st15 αν και το μικρο μου ειχε στηχησει το προυγουμενο καλοκερι 180 και το εδωσα στον κολητο μου 80 με ακουστικα 2 ζελατινες και θηκη συληκωνης και αλα 2.7 χρονια εγγυση απο τα 4 που ειχα

πω ρε φιλαρακι η ορθογραφια σου σπαει καρυδια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα σημερα cyanogen με  install 10.2 snapshot...απλα αλλο κινητο(S3)...try it...καμια σχεση με τις αλλες..rom ;)

 

http://forum.cyanogenmod.com/topic/82369-cm-intsaller-installs-snapshot-version-of-102/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είχα βάλει κι εγώ και ήταν φουλ στα προβλήματα. Αργούσε να ανταποκριθεί το home button, πολύ lagάρισμα, κολούσε κι έπρεπε να βγάλεις μπαταρία για να ξαναξεκινήσει, δεν λειτουργούσε το ξυπνητήρι, μεγάλη κατανάλωση μπαταρίας κ.α.

Πήγα να βγάλω την 4.3 και να επιστρέψω στην 4.1.2 που λειτουργούσε κανονικά. Και εντελώς απο περιέργεια, του περνάω την CyanogenMod... εντάξει, απλά δεν υπάρχει... άλλο τηλέφωνο. Παίζει να μην ξαναβάλ rom της samsung και να παραμείνω για πάντα στη CyanogenMod. Είναι πολύ πίσω η Samy στις rom.

Ρε φίλε ακριβώς τα ίδια βήματα έκανα και εγώ CyanogenMod FTW!!! τώρα έχω CM10.2 M1 και ειναι αρκετά stable.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Εβαλα σημερα cyanogen με  install 10.2 snapshot...απλα αλλο κινητο(S3)...try it...καμια σχεση με τις αλλες..rom ;)</p>

<p> </p>

<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://forum.cyanogenmod.com/topic/82369-cm-intsaller-installs-snapshot-version-of-102/'>http://forum.cyanogenmod.com/topic/82369-cm-intsaller-installs-snapshot-version-of-102/</a></p>

 

Και μετά όλα τα apps από την αρχή;

Ή μπαίνουν με κανένα batch τρόπο από το play store;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...