Προς το περιεχόμενο

Την πάτησα άσχημα με ΟΤΕ-Forthnet


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μετα καλυτερα να το γυρισει σε εναλλακτικο παρα να πληρωνει κερατιατικα στον οτε.

Συμφωνώ και εγώ . ο οτε είναι εκτός πραγματικότητας τιμών . Σε περίοδο κρίσης ειμαστε και δεν έει μειώσει καθόλου τις τιμές του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ και εγώ . ο οτε είναι εκτός πραγματικότητας τιμών . Σε περίοδο κρίσης ειμαστε και δεν έει μειώσει καθόλου τις τιμές του

ειναι και η εεττ στην μεση που δεν τον αφηνει να πουλαει φτηνοτερα απο τους εναλλακτικους για λογους μονοπολιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι και η εεττ στην μεση που δεν τον αφηνει να πουλαει φτηνοτερα απο τους εναλλακτικους για λογους μονοπολιου

 

Ακριβώς αυτο ! !

 

Οταν ομως έρθει εκεινη η μερα, οι εναλλακτικοί θα αντιμετωπίσουν τεράστια προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς αυτο ! !

 

Οταν ομως έρθει εκεινη η μερα, οι εναλλακτικοί θα αντιμετωπίσουν τεράστια προβλήματα.

αν και ειμαι εκτος θεματος απο την μια το θεωρω σωστο.για ποιο λογο?τοσα χρονια που υπηρχε ο οτε πληρωνες μεχρι και το αστικο τηλεφωνημα και δεν πηγαιναμε μπροστα επειδη ηταν μονοπωλιο.επρεπε δηλαδη να βγουν οι εναλλακτικοι για να δουμε εως 24 mbit?γενικοτερα με το μονοπωλιο ποτε δεν πηγε κατι μπροστα.προσωπικα ακομα και πιο φτηνο προγραμμα να βγαζε ο οτε δεν θα πηγαινα σε αυτον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...