Προς το περιεχόμενο

The Strain (TV)


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νταξει για το 2ο δεν τον αδικω, μετα την 3η ειναι σα να βλεπεις, αλλη σειρα.. Το Strain δεν ειναι κακο

Δεν είναι κακό όταν έχεις πολύ χρόνο να αφιερώσεις σε σειρές. Αν όχι, αν πρέπει να επιλέξεις τις απολύτως καλύτερες, θα το αφήσεις απ' έξω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 869
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάει και αυτή η ωραία σειρά :)

 

 

Ευτυχώς το τελείωσαν έτσι... να μην μείνει και τόσο πολύ κακία για το πιτσιρίκι...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει και αυτή η ωραία σειρά :)

 

 

Ευτυχώς το τελείωσαν έτσι... να μην μείνει και τόσο πολύ κακία για το πιτσιρίκι...

 

μπα ακομα το μισώ.

 

Καλη σειρά βλέπετε αν κ την περίμενα με περισσότερη δράση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μέτριο το φινάλε. Όχι τόσο ως προς την ιστορία αλλά κυρίως γιατί ήταν σαν φινάλε - "ξεπέτα" που η κορύφωση κράτησε 4-5 λεπτά με συνοπτικές διαδικασίες...

 

Anyway...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέτριο το φινάλε. Όχι τόσο ως προς την ιστορία αλλά κυρίως γιατί ήταν σαν φινάλε - "ξεπέτα" που η κορύφωση κράτησε 4-5 λεπτά με συνοπτικές διαδικασίες...

 

Anyway...

Αρχικα το σκέφτηκα και εγώ έτσι.. Αλλα μετα θυμήθηκα την φετινή σεζόν του got (απο άποψη βιασύνης) και λέω άστο να πάει στο καλό.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι κακό όταν έχεις πολύ χρόνο να αφιερώσεις σε σειρές. Αν όχι, αν πρέπει να επιλέξεις τις απολύτως καλύτερες, θα το αφήσεις απ' έξω.

Συμφωνω.. Αν και δεν διεκδικησε ποτε τον τιτλο του "Top Whatever".  Ουτε καν στις 100 καλυτερες δεν μπαινει, αλλα οι συμβολισμοι που περιειχε, την ανεβαζουν, στα ματια μ τουλαχιστον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ηταν κακη σειρα,οπως ολες ,ακομη και οι καλυτερες,ειχε τις καλες και τις κακες της στιγμες.Ειδικα το καλοκαιρι γεμιζε τις αδειες νυχτες οταν μεναμε μεσα,που ετσι κι αλλιως δεν εχει πολλες και καλες σειρες να δεις,με εξαιρεση το GOT.

 

Με αριστα το 10 του δινω 6.9. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Στις ‎19‎/‎9‎/‎2017 στις 7:22 ΜΜ, Kostasspil είπε

Συμφωνω.. Αν και δεν διεκδικησε ποτε τον τιτλο του "Top Whatever".  Ουτε καν στις 100 καλυτερες δεν μπαινει, αλλα οι συμβολισμοι που περιειχε, την ανεβαζουν, στα ματια μ τουλαχιστον..

Ούτε στις 100 καλύτερες;
Έχεις δει δηλαδή 100 καλύτερες σειρές από αυτή και καθόσουν και την έβλεπες;
Σε θαυμάζω, εγώ δεν έχω δει καν 100 σειρές, αν είχα δει όμως, σίγουρα δε θα καθόμουν να χάσω χρόνο με μία σειρά που να είναι χειρότερη από όσες έχω δει...

Δεν έχω δει ακόμα την τελευταία σεζόν, μου άρεσε πολύ όμως η συγκεκριμένη σειρά, δεν έχει τους τυπικούς χαρακτήρες και η ιστορία έχει πολύ ενδιαφέρον...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 hours ago, 7nisiotis said:

Έπρεπε να είχαν δείξει περισσότερο backstory από Μάστερ,με βάση "σκηνές" από τα βιβλία, και Quinlan. 

Ισχύει. Μέγα λάθος που δεν το έκαναν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...