Προς το περιεχόμενο

[TV] Samsung 40" 3D EH6030 329€ στο Mediamarkt (23/11) [ΤΕΛΟΣ Οnline!!]


giorginho

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Του στυλ: "δώσ' μου και μένα μπάρμπα" ^_^

Το εγραψα λιγο χυμα ενταξει..Η σωστη διατυπωση ειναι αν καποιο παιδι το μετανιωσε για καποιον ανεξηγητο λογο ας μου δωσει στοιχεια να παραλαβω εγω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει μην υπερβαλετε τοσο ...την εχει και ο αδερφος μου ...για την κατηγορια της και για καποιον που δεν εχει απαιτησεις ειναι ικανοποιητικη... B) αλλοστε ειναι μοντελο 2 χρονων και out of stock....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τη μανα να βλεπει τα σιριαλ της την ηθελα.. Εγω δεν εχω καμμια σχεση με το κονσερβοκουτι, παρα μονο κατα της 7 το πρωι που πινω τον πρωτο καφε πριν παω δουλεια, και βλεπω καμμια πρωινη ειδηση.. Οποτε σε αυτη την κατηγορια που ανεφερες ημουν..

Ηταν καλο vfm για samsung 40αρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρομερη τιμη,καπου ειδα στο πλαισιο νομιζω πριν λιγες μερες στα 399 ομως με 2 ζευγαρια 3d glasses,αμα δεν εχεις 3d glasses το 3d σου ειναι αχρηστο οποτε και του πλαισου καλυτερη ηταν νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O,τι να 'ναι... ακομα και αν ξεπερασουμε το γεγονος οτι τα γυαλια ειναι της samsung και οχι του καταστηματος (εκτος αν προκειται για εξτρα προσφορα, που δεν προκειται) και περιλαμβανονται ηδη μεσα στην συσκευασια, μιλαμε για μια διαφορα τιμης 70 ευρω!

Τα δυο γυαλακια της sammy τα εχω παρει σε προσφορα ακομα και στο 20ευρω, ενω τα βρισκεις ανετα 30κατι ευρω... με τα 70 ευρω παιρνεις 4 εξτρα ζευγη... τι συζηταμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συγκεκριμένη τηλεόραση έρχεται απευθείας με 2 ζευγάρια γυαλιά!!!

Αν δεν υπάρχουν τα γυαλιά μιλάμε για ανοιγμένη συσκευασία και σούφρωμα από το κατάστημα....

Η TV ήταν το απίστευτο vfm σε αυτά τα λεφτά.... ας οψεται το κολοσαίτ της media markt που δεν λειτουργεί σωστά στον chrome από κινητό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...