Προς το περιεχόμενο

Bosch TAS2005 Lacta Edition 49euro Kotsovolos+50euro Δώρα


lakisss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Bosch TAS2005 Lacta Edition 49euro Kotsovolos+50euro Δώρα από σποτάκι που επαίξε πριν άπο λίγο στην tv για τα δώρα δεν λέει ακόμα κάτι στο σάιτ αλλά εφόσον το έδειξε στη tv.....

 

 

http://www.kotsovolos.gr/site/small-home-appliances/coffeemakers/multi-coffee-machines/107687-bosch-tas2005-lacta-edition

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ταμπλετες με barcode

λακτα πολυ νοστιμη αλλα πολυ γλυκια απο μονη της

επισης τσαγια απο μια πολυ γνωστη μαρκα

καφεδες στην ελλαδα κυριως jacobs μετριοτατοι, απο το εξωτερικο μπορεις να παρεις και καποιους λιγο πιο καλους

πολυ design για γραφειο κλπ ειδικα αφου την δινουν τσαμπα ετσι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bosch TAS2005 Lacta Edition 49euro Kotsovolos+50euro Δώρα από σποτάκι που επαίξε πριν άπο λίγο στην tv για τα δώρα δεν λέει ακόμα κάτι στο σάιτ αλλά εφόσον το έδειξε στη tv.....

 

 

http://www.kotsovolos.gr/site/small-home-appliances/coffeemakers/multi-coffee-machines/107687-bosch-tas2005-lacta-edition

Στο "φυλλαδιο" που επικαλειται παντως και το site επισης αναγραφει για το 50ευρω 'δωρο'... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 50 ευρω δωρο πως τα δινουνε; στο site δεν βλεπω να το γραφει καπου η μου διαφευγει

Την εχω παρει την Tassimo TAS2004(ασημι χρωμα) απο προηγουμενη προσφορα του Κοτσοβολου. Μαζι με την μηχανη σου δινουν και ενα αλλο μεγαλο κουτι που μεσα περιεχει 1 κανατα για γαλλικο, 2 φλιτζανια του espresso, 2 κουπες lacta για σοκολατα, και 2 κουτια με καψουλες (1 καπουτσινο +1 lacta σοκολατα).

Με την καταχωριση της μηχανης και την εγγραφη στο site της Tassimo σου δινουν ενα κουπονι -20ευρω για αγορα

απο το ηλεκτρ.καταστημα του Tassimo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω πηρα στον κοτσοβολο σημερα και μου πε οτι ειναι 49 οπως λεει το site. Ρωτησα για τα 50 ευρω δωρο αλλα μου πε οτι δεν υπαρχει κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την εχω παρει την Tassimo TAS2004(ασημι χρωμα) απο προηγουμενη προσφορα του Κοτσοβολου. Μαζι με την μηχανη σου δινουν και ενα αλλο μεγαλο κουτι που μεσα περιεχει 1 κανατα για γαλλικο, 2 φλιτζανια του espresso, 2 κουπες lacta για σοκολατα, και 2 κουτια με καψουλες (1 καπουτσινο +1 lacta σοκολατα).

Με την καταχωριση της μηχανης και την εγγραφη στο site της Tassimo σου δινουν ενα κουπονι -20ευρω για αγορα

απο το ηλεκτρ.καταστημα του Tassimo.

 

Τα 20 ευρώ ισχύουν, το λέει και στο site για όποιον κάνει registration της μηχανής του. 

 

Και τα δώρα κάνουν και καλά 30 ευρώ? 

 

Εδώ το φυλλάδιο του Κώτσου:

http://www.kotsovolos.gr/site/promocontent.jsp?cmsid=12272

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλετε απλά να την πάρετε για να την έχετε είναι προσφορά, αν άξιζε όμως δε θα την κάνανε....δώρο....

δεν κάνει απολύτως κανένα ρόφημα καλό. Είχα στάξει χοντρά €€€ για την 4011 επειδή με είχαν ζαλίσει και αποδείχτηκε η χειρότερη αγορά έβερ...Πολλοί την είχαν πάρει από αμαζον 70-80€...Στολίζει τον πάγκο στο χωριό γιατί δεν μου πήγαινε να την σκοτώσω για 40€ όταν είχα δώσει 140€...Μέχρι και από το εξωτερικό είχα πάρει ροφήματα. Μηδέν. Νερομπούλια όλα. Για μένα δεν υπάρχει τίποτα θετικό.

Τσάγια υπάρχουν δεκάδες επιλογές στο γρήγορο αναφέρω Dilmah, Twinings, Mlesna, (Harrogate). Σοκολάτες επίσης, καφέδες δεν το συζητώ, χτύπησα κάποια στιγμή την προσφορά του Κώτσου pixie + σούπερ μπρίκι 99€ (το μπρίκι από μόνο του έχει/είχε 70€) κι εκεί έμεινα κόκκαλο με τη nespresso...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 20 ευρώ ισχύουν, το λέει και στο site για όποιον κάνει registration της μηχανής του. 

 

Συνεπώς δίνεις 50ε και σου δίνουν άλλα 20 για επόμενη αγορά από το tassimo.gr.

 

Τι επιπλέον υπάρχει? Τα 30 ευρώ επιπλέον είναι η αξία των δώρων, κάποια δωροεπιταγή ή κάτι άλλο? Μπορεί να πει κάποιος που την αγόρασε? 

Το κουτι με τα δωρα (κανατα-ποτηρια-καψουλες) το κοστολογουν 50ευρω. Το κουπονι -20Ε δεν εχει καμια σχεση με τα δωρα, καθε serial number μηχανης που θα ενεργοποιησεις το δικαιουσε ειτε παρεις τη μηχανη με δωρα ειτε χωρις. Οποτε το κερδος ειναι 50Ε+20Ε(για αγορα απο το site).

Και ΝΑΙ κανει μετριους καφεδες και ελαχιστα καλυτερες σοκολατες, τσαι δεν εχω δοκιμασει.

Με την μηχανη κερδιζεις στην ταχυτητα παρασκευης του καφε-σοκολατας και ΟΧΙ στην ποιοτητα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κουτι μεσα εχει 2 σακουλια με σοκολατακια (το μονο που αξιζει ,λολ) 2 κουπες cadbury 

για σοκολατα ,2 φλυτζανια εσπρεσσο με πιατακια,1 κουτι με 8 μεριδες ροφημα σοκολατα λακτα και 1 κουτι με 16 μεριδες εσπρεσσο ριστρετο.ΔΕΝ εχει κανατα γαλλικου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 σοκολάτες 4.50€ είναι ακριβά. Εγώ για ενα χειμωνα την χρυσοπληρωσα.Δεν την συστηνω σε κανέναν για κανένα λόγο. Για καφέ ΑΑΑ έχω την nespresso. Για σοκολάτες αγοράζω τις παραδοσιακές σκόνες και για τσάι συνήθως mlesna. Ο βραστηρας δεν πιστεύω οτι είναι κάτι δυσεύρετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...