Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα


imported_Dimitris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσπαθώ να βάλω τα windows 98 (δίσκος είναι formarismenos) αλλά με πετάει έξω και μου λεει το εξής :<BR>Standard Mode: Invalid DPMI return from 0387:0906<BR>Ξέρει κανείς τι σημαίνει αυτό ?<BR>Το μηχάνημα είναι απλό (P133 32mb)<BR>Aν πρέπει να δώσω κάποια εξειδικευμένη πληροφορία πείτε μου να κοιτάξω.<BR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

se prwti fasi prin kaneis otidipote des an to cd twn 98 einai ok.to kalitero einai na to testareis se allo mixanima. an einai ok prospathise na baleis prwta ta 95 kai na kaneis upgrade se 98.auto einai pio pithano na sou doulepsei.episi koita kai poia ekdosi twn 98 exeis. tha sou proteina na min baleis tin B'.<BR>filika kronos76<P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

prin kaneis otidipote bebaiwsou oti to cd twn win98 einai ok.dokimase na baleis prwta ta 95 kai meta na kaneis upgrade se 98.auto einai pio pithano na doulepsei logw tis palaiotitas tou mixanimatos. episis tha sou elega na baleis tin A ekdosi twn 98 gia proliptikous logous perissotero (oxi oti i B den tha doulepsei).<BR>filika KRONOS7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον, να σας πω τι έκανα. Προσπάθησα 15 φορές να κάνω την εγκατάσταση άλλα μάταια. Έτσι αποφάσισα να το αφήσω να ξεκουραστεί. Σήμερα ξαναπροσπάθησα και αμέσως δούλεψε !!!!<BR>Θα δω αν βγάλει κάποιο πρόβλημα στην πορεία, άλλα καμιά φορά στην τεχνολογία δεν είναι όλα ευκόλως κατανοητά.<BR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου το έβγαζε πρίν αρχίσει η εγκατάσταση. Μετά άρχισε να το βγάζει όταν ήταν στη φάση αντιγραφής αρχείων. Mετά απο 2 μέρες μπόρεσα και έκανα την εγκατάσταση κανονικά (!)<BR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...