Προς το περιεχόμενο

[κονσολες] PS Vita WIFI+3G+Tearaway+LPB+16GB card 200€ @AmazonUK


aissaris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί πρέπει να το αναλύσουμε μέχρι αηδίας... και τα δύο games του bundle θα τα πάρουν σχεδόν όλοι οι κάτοχοι vita αργά ή γρήγορα... το ίδιο και την κάρτα, είναι αναπόφευκτο.

 

Με δεδομένο λοιπόν ότι το bundle αυτό περιέχει πράγματα που θα αγοράζαμε έτσι κι αλλιώς, ας μας πει κάποιος έναν άλλο συνδυασμό με τα προϊόντα αυτά που βγαίνει φθηνότερος ΣΗΜΕΡΑ, όχι πριν 1 μήνα ούτε "ίσως" μετά από 1 μήνα. Αν υπάρχει πείτε τον για να ακυρώσω κι εγώ την παραγγελία μου, δεν έχω κανένα ψυχολογικό να αρνηθώ ότι υπάρχει και φθηνότερο, αλλά πού είναι;


Επίσης, όταν έγραφα ότι η αξία του vita θα ανέβει λόγω PS4, δεν εννοούσα την τιμή, αλλά το vfm. Δε νομίζω να ανέβει η τιμή του, δεν έχει ξανασυμβεί κάτι τέτοιο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατι κολλατε τοσο πολυ με τα games ακομα δεν καταλαβαινω... Ειπαμε το LBP εχει <15 ευρω εδω και παρα πολυ καιρο, το Tearaway το εμαθα... χθες, προσωπικα δε θα εδινα με τιποτα 30 ευρω.

Ξερω ομως πολυ κοσμο που εσκασε 40-50ευρα για να παιζει μονο Fifa στο PS Vita ή Mortal Kombat (καποτε κι εγω 'ψοφαγα' στο 1ο GameBoy μονο και μονο με το Mortal Kombat) ή ξερω γω Uncharted, μην κανετε αοριστες υποθεσεις, για παρα πολλα παιχνιδια εχω ακουσει το: "πρεπει ολοι οι κατοχοι της κονσολας να το εχουν" (βλεπε πχ το Lumines που για μενα ειναι παιχνιδι των 2-3 ευρω και το πουλαγαν 30+...) γιατι αν πω κι εγω τωρα "ολοι αργα ή γρηγορα θα παρουν το Uncharted" αμεσως-αμεσως θα σας προσθεσω ενα 20ευρω καπελο στο δικο σας πακετο, να βαλω και το fifa και το ΜΚ να φαμε ενα 100αρικο? Δεν ειναι λογικη αυτη... ουτε ειναι απολυτα σωστη η λογικη "αυτο ειναι PSP game αρα δεν αξιζει", υπαρχουν πολλα ps Vita games που ειναι καθαρη ληστεια, ενω προσωπικα εδωσα 3 ευρω πριν κανα χρονο για να αγορασω στο PS Vita (νομιζω ισχυε και για το PS3 παραλληλα) το Crash Team Racing, παιχνιδι του PS...1! Hθελα να παρω και το GT (ναι, του PSP αφου δυστυχως μονο αυτη η εκδοση υπηρχε) αλλα κρατηθηκα.

 

Μια που αναφερθηκε, εγω ως "sport&racing" τυπος ας πουμε θα προτιμουσα με κλειστα ματια το εν λογω πακετο (εχω και το motorstorm RC και ειναι... μουρλια!) αν και παλι θα το σκεφτομουν για την δεδομενη τιμη σημερα, ισως μονο αν εδινα βαση στο 3G, πραγμα που δεν εχω κατσει να σκεφτω (εχω την wi-fi εκδοση και δε νιωθω να εχω στερηθει κατι). Καθε "μεγαλο" bundle λοιπον εχει συγκεκριμενο κοινο, δεν το συζητω οτι αν υπηρχε κατι τετοιο οταν πηρα εγω το δικο μου (πριν 1,5+ χρονο) ή εστω και καπως πιο προσφατα ας πουμε δε θα το προτιμουσα, ομως διαφωνω οτι ΣΗΜΕΡΑ ειναι η καλυτερη προσφορα που εχει γινει και "πρεπει" ολοι οσοι θελουν Vita να παρουν αυτην και μονο αυτη...

 

 

ΥΓ. Εχω βαρεθει πια να μπαινω σε διαφορα θεματα λιγες μερες/βδομαδες μετα και να γραφω "(λινκ) ειδατε που τα λεγαμε;".... Καντε ο,τι θελετε, στο κατω-κατω σεβομαι απολυτα την ελευθερη βουληση, απλα μην "βομβαρδιζετε" τον κοσμο με δηλωσεις που δεν κανουν καλα-καλα ουτε τα καταστηματα.

(κυκλοφορει και πακετο PS4 με διαφορα εξτρα... χειριστηριο, καμια 6αδα+ παιχνιδια κλπ, με κατι παραπανω απο 1000 ευρω, μηπως να πουμε του κοσμου να το παρει, καλη προσφορα φαινεται)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια που αναφερθηκε, εγω ως "sport&racing" τυπος ας πουμε θα προτιμουσα με κλειστα ματια το εν λογω πακετο (εχω και το motorstorm RC και ειναι... μουρλια!) αν και παλι θα το σκεφτομουν για την δεδομενη τιμη σημερα, ισως μονο αν εδινα βαση στο 3G, πραγμα που δεν εχω κατσει να σκεφτω (εχω την wi-fi εκδοση και δε νιωθω να εχω στερηθει κατι). Καθε "μεγαλο" bundle λοιπον εχει συγκεκριμενο κοινο, δεν το συζητω οτι αν υπηρχε κατι τετοιο οταν πηρα εγω το δικο μου (πριν 1,5+ χρονο) ή εστω και καπως πιο προσφατα ας πουμε δε θα το προτιμουσα, ομως διαφωνω οτι ΣΗΜΕΡΑ ειναι η καλυτερη προσφορα που εχει γινει και "πρεπει" ολοι οσοι θελουν Vita να παρουν αυτην και μονο αυτη...

 

 

 

Συμφωνώ, εγώ ούτε που θα κοιτούσα το Little big planet. Άλλος θέλει οπωσδήποτε το disney, π.χ.. Το κάθε bundle έχει το δικό του κοινό. Οπότε η προσφορά αυτή είναι απλά μια πολύ καλή μεταξύ άλλων προσφορών!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω οτι κουραστηκε το θεμα. Ουτε εμενα ως κατοχο της συσκευης με ενδιαφερουν τα 2 συγκεκριμενα παιχνιδια , ουτε καν στα 5 ευρω για αγορα . Η προσφορα ομως ειναι καλη , για καποιον στον οποιο ''γυαλιζει'' το εν λογω πακετο. 

 

Επισης να διευκρινισω οτι γραφοντας οτι θα αυξηθει η αξια της συσκευης , δεν υπονοησα οτι προκειται να δουμε πιο ακριβα psvita στα καταστηματα. Στις αγγελιες ισως , στα καταστηματα σιγουρα οχι.Αυτο που εννουσα ειναι ακριβως αυτο που εγραψε και ο Aissaris σχετικα με το vfm του φορητου της Σονυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το psvita δεν τσουλάει για πολλούς λόγους (έλλειψη παιχνιδιών, παιχνίδια σε κινητά και ταμπλέτες,υψηλή τιμή σε κονσόλα και παιχνίδια κ.α) .

Εγώ στη γυναίκα μου θέλω να πάρω δώρο το πακέτο που με το psp είχε τρελαθεί με το locoroco.

To θέμα είναι ότι έχει και ipad mini, οπότε ίσως μετά από λίγο το vita να το φάει η σκόνη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το psvita δεν τσουλάει για πολλούς λόγους (έλλειψη παιχνιδιών, παιχνίδια σε κινητά και ταμπλέτες,υψηλή τιμή σε κονσόλα και παιχνίδια κ.α) .

Εγώ στη γυναίκα μου θέλω να πάρω δώρο το πακέτο που με το psp είχε τρελαθεί με το locoroco.

To θέμα είναι ότι έχει και ipad mini, οπότε ίσως μετά από λίγο το vita να το φάει η σκόνη.

 

Καλά έλλειψη παιχνιδιών δε νομίζω πως έχει πλέον αν κοιτάξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά έλλειψη παιχνιδιών δε νομίζω πως έχει πλέον αν κοιτάξεις.

Σωστοτατος, ουτε ελλειψη παιχνιδιων εχει ουτε ακριβο ειναι πλεον σε σχεση με το 3DS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 150 λίρες πάλι το vita πακέτο του θέματος.

Για πείτε παιχνίδια που αξίζουν για έναν ενήλικα άνδρα gamer?

Το δοκίμασα πάντως και μου φαίνονται λίγο μικροί οι μοχλοί και γενικά λίγο άβουλο στο κράτημα.

Επίσης η οθόνη του δεν ρίχνει σαγόνι στο πάτωμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...