Προς το περιεχόμενο

Κάρτα Υγείας "Stirixis"


dust7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα θα ήθελα αν κάποιος είναι μέλος αν αξίζει και άν είναι ευχαριστημένος!!

 

http://www.stirixisygeias.gr/

 

 

 

Ευχαριστώ

 

 

 

 

 

banner-big2.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

μακρια,γελοιτητα.αμα λαχει σου κλεινουνε και το τηλεφωνο στην μουρη,η σε ειρωνευονται κιλας.
Η ευ κλαμπ κλασεις ανωτερη που ειχα πριν.
Οι γιατροι στην στιριξης υγειας ειναι απελπισμενα λιγουρια.
Πηγα για καθαρισμο που ειναι δωρεαν και το εθεσε ετσι:
Θα σου βγαλω και τον φρονιμιτη,μετα θα σου φτιαξω 5 ουλα,τον καθαρισμο,αλλαγη ενα σφραγγισμα και μια ανασυνθεση.......
κοντα 250 ευρω....και ο δωρεαν καθαρισμος ΕΚΒΙΑΣΤΙΚΑ περιλαμβανοτανε μεσα στο.....πακετο της........
Πηγα σε οδοντιατρο εξω και ηθελε μονο το ενα ουλο επισκευη,καθαρισμος και ενα σφραγγισμα.80 ευρω και καθαρισα............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΕ.

 

ΣΥΓΓΕΝΗΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ Κ ΔΕΧΤΗΚΕ Κ ΕΚΑΝΕ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Κ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ.ΕΝΩ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Κ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ ΣΕ ΘΕΣ/ΚΗ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΤΗΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ.ΕΥΤΗΧΩΣ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ Κ ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΤΗΣ ΒΓΑΛΑΝ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΤΟΝ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ ΣΤΗΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ,ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ Η ΙΔΙΑ Η ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ: '' ΓΙΑΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΜΠΛΕΞΕΙΣ,ΠΡΩΤΟΝ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΜΒΑΣΗ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΜΕ ΞΑΝΑΠΗΡΑΝ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ'' Κ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ: ''ΜΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΑΜΕ ΗΔΗ ΑΣΘΕΝΕΙΣ''.Κ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΑΣΕ ΤΙ ΛΕΝΕ, ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΣΕ ΜΕΝΑ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΕΞ'ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΤΟ ΠΟΣΟ ΕΝΩ ΜΕ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΣΟΥ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ.ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ.ΕΝΩ ΣΤΟ SITE ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΜΕ ΚΑΡΤΑ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ Κ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΣΥΜΒΕΒΛΗΜΕΝΟΥΣ ΙΑΤΡΟΥΣ ΤΗΣ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΠΕΡΙΟΧΗΣ,ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΙΑ ΚΩΛΟΚΑΡΤΑ Κ ΔΥΟ ΚΩΛΟΧΑΡΤΑ ΤΑ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΣΤΟ WC ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ.

ΑΛΛΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΣΥΓΓΕΝΗ ΜΟΥ: ''ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΣΑΣ ΠΗΡΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΑΘΗΝΩΝ Κ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ Η ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ'' ΕΥΤΗΧΩΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΠΑΝΩ Η ΣΥΓΓΕΝΗΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΕΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ: ''ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΑ ΖΩΑ ΠΡΩΤΑ ΕΝΑΝ ΧΑΡΤΗ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΟΧΙ ΑΛΒΑΝΙΑΣ Η' ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ Η' ΤΗΣ ΜΥΚΟΝΟΥ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΘΕ ΠΟΛΗ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΗΛ.''

ΚΑΤΑ Τ'ΑΛΛΑ ΔΩΡΕΑΝ ΤΟ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ CHEK UP ΕΝΩ Η ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ ΕΞ'ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΟ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΒΑΛΑ ΣΤΑ ΑΓΚΑΘΙΑ ΤΗΝ ΣΥΓΓΕΝΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΥΠΟΠΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΗΣ ΟΤΙ ΣΤΟ SITE ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΚΑΡΤΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΑ 160 ΕΥΡΩ,Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΗΝ ΔΙΝΟΥΝ 155 ΕΥΡΩ.ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΛΕΝΕ ΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ.ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΛΟΠΟΔΥΤΩΝ ΕΙΝΑΙ!

10422311_887796257897615_175777012571139

 ΟΤΑΝ ΠΡΩΤΟΕΚΑΝΕ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΡΩΤΗΣΕ ΕΝΑΝ ΓΝΩΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ Κ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΥΡΩΣΕΙ,ΠΗΡΕ Κ ΤΗΣ ΕΙΠΑΝ: ''ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗΝ ΠΙΣΩ ΘΑ ΤΗΝ ΧΡΕΩΘΕΙ Η ΚΥΡΙΑ ΤΑΔΕ(ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΗΡΕ ΤΗΛ.)ΤΟΤΕ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ Η ΣΥΓΓΕΝΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΡΕΩΘΕΙ ΚΛΠ Ε ΤΟΤΕ ΣΑΣ ΤΑ ΧΑΡΙΖΩ ΛΟΠΟΔΥΤΕΣ......ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ ΤΟ ΕΓΚΛΗΜΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΠΑΤΑΝΕ Κ ΣΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...