Προς το περιεχόμενο

Νεα tv samsung και συνδεση με pc


barrcode

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

Πηρα μια 32αρα samsung tv και θελω εκτος απο τηλεόραση να την εχω σαν προέκταση (δεύτερη οθόνη στο PC).την συνδέω με καλώδια hdmi σε dvi στο PC(η αλλη μου οθόνη 23αρα συνδεδεμένη και αυτη) αλλα δεν αναγνωρίζεται η 32αρα.

Τι μπορει να φταίει;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι windows εχεις? προφανως 7,πατας στο desktop δεξι κλικ στο ποντικι και επιλεγεις screen resolution,εκει θα πρεπει να φαινονται οι δυο οθονες.Αν οχι τοτε βγαλε την οθονη υπολογιστη απο την καρτα γραφικων και δες αν βλεπει την τηλεοραση μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για κανε τραμπα στις θεσεις που τις συνδεεις,βαλε δηλαδη την τηλεοραση στη συνδεση που εχεις την οθονη του υπολογιστη και αναποδα.Ειναι και οι δυο θεσεις dvi? οι οθονες ειναι και οι δυο hd?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα update την 8800gt και με primary την 32αρα μου αναγνωρίζει την 23αρα αλλα η 23αρα δείχνει μονο μαύρη εικόνα.

Δεν ξερω γιατι αλλα και παλιά οταν ειχα κανει update τους drivers δεν έδειχνε εικόνα.ενω το PC ειναι κανονικά ανοιχτό και παίζουν οι ήχοι δείχνει μονο μαύρο

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Αμα τις συνδέω μόνες τους δουλεύουν και οι 2.οταν τις συνδέω μαζι δεν μου εντοπίζει την δεύτερη

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...