Προς το περιεχόμενο

τι μηχανή κάψουλας να επιλέξω για το κατάστημα μου ?


ZELDA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας, θελω βοήθεια για να επιλέξω μια μηχανη εσπρέσσο για το κατάστημα μου κυρίως για φρέντο και εσπρέσσο καπουτσινο (+decafeine) , επιλέγω κάψουλα λόγο του οτι το κατάστημα δεν πουλάει αποκλειστικά καφέ και λόγο χρόνου και μη εχοντας επ/ εξοπλισμό  είμαι αναμεσα στις nespresso και  Dolce gusto ,την μηχανη την θελω για επαγγελματική χρήση (δεν πουλαω αποκλειστικά καφε οποτε και δεν εχω τρελές απαιτήσεις) τι θα μου προτείνατε εσείς και ποιές καψουλες σας αρέσουν εσάς ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Καλησπέρα σας, θελω βοήθεια για να επιλέξω μια μηχανη εσπρέσσο για το κατάστημα μου κυρίως για φρέντο και εσπρέσσο καπουτσινο (+decafeine) , επιλέγω κάψουλα λόγο του οτι το κατάστημα δεν πουλάει αποκλειστικά καφέ και λόγο χρόνου και μη εχοντας επ/ εξοπλισμό  είμαι αναμεσα στις nespresso και  Dolce gusto ,την μηχανη την θελω για επαγγελματική χρήση (δεν πουλαω αποκλειστικά καφε οποτε και δεν εχω τρελές απαιτήσεις) τι θα μου προτείνατε εσείς και ποιές καψουλες σας αρέσουν εσάς ?

αρκετα παλια δουλευα πωλητης για τον lavazza...

ειχαμε ενα πακετο , στο οποιο αν αγοραζες συγκεκριμενη ποσοτητα καψουλας ,σου δωριζαμε την μηχανη...

οχι χρησιδανειο,κανονικη "πωληση" με τιμη 1 ευροπουλο...

δηλαδη δικη σου !!!

 

δεν ξερω αν ισχυει ακομα...αν θελεις ψαξτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να αγοράσεις ένα σκασμό κιλά για να πάρεις την promac που δίνει η lavazza... Για μένα η καλύτερη λύση, αν και ακριβή, είναι να πάρεις μια Gaggia brera που είναι ημιεπαγγελματική. Μπορεί να σου φανεί ακριβή αλλά είναι ότι καλύτερο μετά τις επαγγελματικές μηχανές και αιώνες μπροστά από τις κάψουλες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου ίσως μια nespresso με το συστημα για αφρόγαλο να ειναι αυτό που θες...

για μένα κάνει κάπως καλύτερο καφε από την dolce gusto (εχω dolce gusto) ωστόσο περιορίζεται μονο σε καφεδες (δε κανει ροφήματα).

 

Στα επιπλέον θετικά της είναι οτι έληξε η πατέντα οποτε παιζουν και κάψουλες απο άλλες εταιρείες --> πιο φθηνές και πιο καλές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...