Προς το περιεχόμενο

Πληκτρολογια και ποντικι προσφορα eshop [ ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


liverpoolman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομιζω οτι το παραπανω σχολιο ειναι ιδιαιτερα ακριβες. Σε γενικες γραμμες αν σε ενδιαφερει ο φωτισμος τοτε σε αυτα τα λεφτα ειναι το καλυτερο σετ που εχω βρει.

 

 

Σε review εχω διαβασει οτι στα μειον του ειναι οτι χωρις τον φωτισμο δεν φαινονται καλα οι τυπωμενοι χαρακτηρες πανω στα πληκτρα, οποτε αν δεν σε ενδιαφερει ο φωτισμος θα ελεγα να κοιταξεις αλλου. ;)

 

ευχαριστώ!

 

(ακολουθεί μια ίσως εκτός θέματος ερώτηση) έχουμε καμια πρόταση για αξιοπρεπές / καλό, οικονομικό, ενσύρματο πληκτρολόγιο χωρίς φωτισμό;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα σημερα και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος. Το ποντικι αρκετα μεγαλο και με βολευει γιατι εφαρμοζει just στο χερι μου. Το πληκτρολογιο εχει παρομοιου "στυλ" κουμπια με το Storm Trigger και μ'αρεσει πολυ. Το backlight ειναι και μεταξυ των κουμπιων και οχι μονο ακριβως πανω στα κουμπια και κατ'εμε ειναι πολυ ομορφο ετσι. Αν το εχεις με το φως των κουμπιων σβηστο τα γραμματα δεν φαινονται και πολυ εντονα και εχουν ενα stealth στυλακι. Ειναι μαυρο glossy το ολο πληκτρολογιο με γκρι κουμπια (ωραια διαφορά τόνου). +1 απο εμενα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όποιος θέλει ας μου στείλει pm .... έχω 2 κομματια και το ένα δεν μου χρειάζεται.

Δωσ'το στον Vasman απο πανω το ενα! Πραγματικα νομιζα οτι θα'ταν της πλακας αλλα ειναι παρα πολυ καλο το σετ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιος απο αυτους που το εχει παρει μπορει να μου λυσει την παρακατω απορια, στο βιντεο δειχνει οτι το backlight δεν ειναι μονο στα κουμπια αλλα και περιφερειακα επισης, στο δικο μου ομως εχει μονο στα κουμπια οποτε δεν ειναι αρκετα εντονος. Στα δικα σας πληκτρολογια τι παιζει? Μηπως παιζει καποιο προβλημα με το ρευμα που παιρνει απο την θυρα usb? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιος απο αυτους που το εχει παρει μπορει να μου λυσει την παρακατω απορια, στο βιντεο δειχνει οτι το backlight δεν ειναι μονο στα κουμπια αλλα και περιφερειακα επισης, στο δικο μου ομως εχει μονο στα κουμπια οποτε δεν ειναι αρκετα εντονος. Στα δικα σας πληκτρολογια τι παιζει? Μηπως παιζει καποιο προβλημα με το ρευμα που παιρνει απο την θυρα usb? 

Σημερα το πηρα εγω.Λοιπον απο'τι καταλαβα το πληκτρολογιο κατα 99 % εχει 2 εκδοσεις.Στο δικο μου φωτιζονται  τα πληκτρα αλλα και αναμεσα σε αυτα το κενο που υπαρχει.Αυτο το ειχα δει και στο youtube σε διαφορα review που σε καποιους φωτιζονταν μονο τα κουμπια,ενω σε αλλους και το κενο αναμεσα στα πληκτρα.Σαν σετ πολυ καλο,ειδικα το πληκτρολογιο,το ποντικι οπως ειπαν και πιο πανω ειναι λιγο ελαφρυ αλλα δεν λεει κατι αυτο.συνηθιζεται ευκολα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...