Προς το περιεχόμενο

Πώς αναβαθμίζω gps οθόνης αυτοκινήτου με κάρτα μνήμης micro sd και igo8;


Τάκε

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόσφατα αγόρασα ένα μεραχειρισμένο αυτοκίνητο.Έχει πάνω οθόνη witson και το GPS του δεν είναι ενημερωμένο.Έχει κάρτα μνήμης micro sd.Υπάρχει τρόπος να το αναβαθμίσω μέσω της κάρτας ή κάπως αλλιώς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μην το λες. Αν έχεις την αδεια μπορείς να μπεις στη σελίδα τους κ να κατέβασεις τους χάρτες... Ειδάλλως κυκλοφορούν διάφορα δεξιά κ αριστερά χωρις να μπορω να σου προτείνω κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εάν είναι νόμιμο με άδεια κτλ. κατεβάζεις το naviextras από το αντίστοιχο site, κάνεις εγγραφή και βάζεις την κάρτα μνήμης micro sd που έχεις στο car reader του υπολογιστή σου και το naviextras σου βγάζει τι αναβαθμίσεις υπάρχουν διαθέσιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εχω ενα GPS της Crypto. Επείσης έχω και ενα 2 din radio στο αυτοκίνητο με υποδοχη καρτας SD GPS και κεραία GPS. Μπορώ με κάποιο τρόπο να βάλω το λογισμικό του κλασικού GPS στο ράδιο του αυτοκινήτου? Υπάρχει άλλος τρόπος για να έχω gps στην οθόνη του αυτοκινήτου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν είναι νόμιμο με άδεια κτλ. κατεβάζεις το naviextras από το αντίστοιχο site, κάνεις εγγραφή και βάζεις την κάρτα μνήμης micro sd που έχεις στο car reader του υπολογιστή σου και το naviextras σου βγάζει τι αναβαθμίσεις υπάρχουν διαθέσιμες.

Νόμιμο είναι.Αλλά λίγο που το έψαξα το igo8 έχει σταματήσει να βγάζει αναβαθμήσεις χαρτών απότ το 2010.Και έτσι τζήφος η υπόθεση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πονεμένη ιστορία ειναι...ειχα δοκιμάσει και εγω διαφορα αλλοτε δουλευαν αλλοτε κολλαγαν, πικρα... 2 φορές με διαφορά 3 ετών ειχα ασχοληθεί λιγο μετα την τελευταία το εδωσα σε ενα γνωστό παλικαρακι του εδωσα και ένα χαρτζιλίκι να πιει ένα καφε και μου το έκανε...

και όλα κομπλέ εκτοτε... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πονεμένη ιστορία ειναι...ειχα δοκιμάσει και εγω διαφορα αλλοτε δουλευαν αλλοτε κολλαγαν, πικρα... 2 φορές με διαφορά 3 ετών ειχα ασχοληθεί λιγο μετα την τελευταία το εδωσα σε ενα γνωστό παλικαρακι του εδωσα και ένα χαρτζιλίκι να πιει ένα καφε και μου το έκανε...

και όλα κομπλέ εκτοτε... 

Πονεμένη όντως...Αφού ζητάνε νομιμότητα και οι ίδιοι τη καταργούν με αυτά που κάνουνε.Τι λύση έχω εγώ τώρα;;;Ότι να ναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειλικρινα εγω ποτε δεν καταφερα να αναβαθμισω τη δικη μου οθονη,βεβαια δεν ξερω αν επαιζε ρολο που ηταν κινεζικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πονεμένη όντως...Αφού ζητάνε νομιμότητα και οι ίδιοι τη καταργούν με αυτά που κάνουνε.Τι λύση έχω εγώ τώρα;;;Ότι να ναι...

Δηλαδή προσπάθησες να αγοράσεις χάρτη από το naviextras και δεν μπόρεσες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή προσπάθησες να αγοράσεις χάρτη από το naviextras και δεν μπόρεσες;

Ο νεότερη αναβάθμηση χαρτών του igo8 είναι του 2010.Ακόμα και να τη κατεβάσω να τη κάνω τι;Χρειάζομαι άλλο λογισμικό πλέον που να υποστηρίζεται με αναβαθμήσεις.Αλλά πούνα το βρεις;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...