Προς το περιεχόμενο

Left 4 Dead 2, δωρεάν στο Steam μέχρι τις 26/12


marios32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

''Holiday Gift giving time.

 

To claim your L4D2 gift, all you need to do is install it. 

 

If you don’t install, it goes back to its regular price and you miss out! The zombie apocalypse is more fun with friends so make sure to tell all your mates to install it as well.''

 

Αυτο λέει στο Steam... τωρα τι γινεται θα το μαθουμε μετά τις 8... γιατι αποκλειετε να προλαβει να το κατεβασει η 2αρα μου....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 120
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το αγόρασα από την εφαρμογή steam στο κινητό μου και έχει προστεθεί στη βιβλιοθήκη μου στο pc, δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να το κατεβάσετε.. 

 

Screenshot_2013-12-26-17-07-08.png

 

και στο steam στο pc λέει (στον κόκκινο κύκλο) 

 

fgjfh.png

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα ρε παιδια αλλος λέει οτι πρεπει να κατέβει όλο και άλλος αρκει να μπει στι λίστα μας χωρις να κατέβει, τι ισχύει στα σίγουρα ξέρουμε γιατι η ταχύτητα δεν ειναι καθόλου σταθερη..

γνώμη μου αρκεί να είναι στο Library αλλα δεν θέλω να σας πάρω στο λαιμό μου...!!!  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω ετσι πιστέυω, αλλα μετα την εκγατάσταση για να ξεκινησεις χρειαζεται αδεια απο steam για την εκκινηση του παιχνιδιου. Εκεινη τη στιγμη μπορει να σου ζητησει αγορά, συμφωνα με τα λεγομενα τους. Μακαρι να ισχυει αυτο που λες εσυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

 

Αυτο λέει στο Steam... τωρα τι γινεται θα το μαθουμε μετά τις 8... γιατι αποκλειετε να προλαβει να το κατεβασει η 2αρα μου....

 

Σήμερα το πρωί με το που ξυπνάω ανοίγω τον υπολογιστή και μπαίνω κατευθείαν στο Insomnia. Βλέπω την είδηση και σχεδόν αμέσως ξεκίνησα το κατέβασμα, ώρα 9.54 π.μ . Τώρα η μπάρα εγκατάστασης μετά από τόση ώρα  βρίσκεται στο 56 % , αφού έχω 2Μbps ταχύτητα. Μη μας ξενερώσεις ρε Steam ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 4 ρα μου κι βλεποντας τωρα την προσφορα δεν προλαβαινει να κατεβει , ας ελπισουμε οτι δεν θα εχουμε προβλημα εμεις που δεν θα το προλαβουμε να κατεβει στο 100 % , ας σκεφτουν οτι μολις εκανα steam κι αγορασα κι μερικα παιχνιδια τους απο το steam shop .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το πρωί με το που ξυπνάω ανοίγω τον υπολογιστή και μπαίνω κατευθείαν στο Insomnia. Βλέπω την είδηση και σχεδόν αμέσως ξεκίνησα το κατέβασμα, ώρα 9.54 π.μ . Τώρα η μπάρα εγκατάστασης μετά από τόση ώρα  βρίσκεται στο 56 % , αφού έχω 2Μbps ταχύτητα. Μη μας ξενερώσεις ρε Steam ...

Μάλλον η προσφορα αναφέρεται μόνο σ αυτους π εχουν VDSL και θα προλαβουν μεχρι τις 8 να εχουν κατεβασει... :)

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν έχω ιδέα από steam και έχω να ασχοληθώ χρόνια με τα video games στο pc, τώρα που το κατέβασα πρέπει να κάνω κάτι για να ενεργοποιηθεί; Campain για offline έχει; και ποια επιλογή είναι; γιατί τα έχει λίγο μπερδεμένα. Και τέλος αν κάνω format, πως κρατάω backup το παιχνίδι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν έχω ιδέα από steam και έχω να ασχοληθώ χρόνια με τα video games στο pc, τώρα που το κατέβασα πρέπει να κάνω κάτι για να ενεργοποιηθεί; Campain για offline έχει; και ποια επιλογή είναι; γιατί τα έχει λίγο μπερδεμένα. Και τέλος αν κάνω format, πως κρατάω backup το παιχνίδι;

τα παιχνίδια ειναι ενσωματωμένα στο steam account

αν το σβήσεις θα το ξανακατεβάσεις , δεν χρειάζεσαι backup

γιαυτό κ θα ειναι περίεργο αν μας ρίξουν άκυρο σε όσους δεν προλάβουμε ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...