Προς το περιεχόμενο

Η Samsung Display οραματίζεται το μέλλον των οθονών


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε μου είμαι μαζί σου δεν ξέρεις πόσο!!!! Πάει μια παρέα για καφέ και αρχίζουν και βγάζουν, Iphone, galaxy και τα ρέστα στο τραπέζι και κάθονται και τα πασπατεύουν με τις ώρες. Κατά τα άλλα βγήκαμε για καφέ να τα πούμε και είμαστε μια ευχάριστη παρέα, χαχαχα!

Καλή η τεχνολογία, την πάω, την χρησιμοποιώ, αλλά σκλάβος της ποτέ!!!

Έχει τόσα πιπίνια να δούμε και τόσες ανδρικές κοτσάνες να πούμε, που δεν τις χαλαλίζω για τίποτα! Είναι η ψυχανάλυσή μας άλλωστε :D

 

Η παράνοια. Να μη γίνει η τεχνολογία αυτή πραγματικότητα, για να μην τη χρησιμοποιούνε λάθος μερικοί καμένοι. Τι άλλο θα διαβάσω. Με την ίδια λογική να μην είχαν βγει κινητά τηλέφωνα. 

 

Και το χειρότερο είναι, ότι διαβάζεις τέτοιες χαζομάρες σε τεχνολογικό φόρουμ.

 

Κρίμα που ανακαλύφθηκε η φωτιά. Έχουν ξεσπάσει πολλές πυρκαγιές από τότε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η παράνοια. Να μη γίνει η τεχνολογία αυτή πραγματικότητα, για να μην τη χρησιμοποιούνε λάθος μερικοί καμένοι. Τι άλλο θα διαβάσω. Με την ίδια λογική να μην είχαν βγει κινητά τηλέφωνα. 

 

Και το χειρότερο είναι, ότι διαβάζεις τέτοιες χαζομάρες σε τεχνολογικό φόρουμ.

 

Κρίμα που ανακαλύφθηκε η φωτιά. Έχουν ξεσπάσει πολλές πυρκαγιές από τότε.

Καλα ξεφυγες τωρα...Η φωτια καλυπτε καλυπτει βασικες αναγκες του ανθρωπου...Δεν νομιζω οτι μια οθονη σε ενα ποτηρι θα κανει το ιδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Σαμμυ δινει οθόνες στην Νοκια; Αν ναι, πως γινεται το 1520 να έχει καλύτερη οθόνη απο το S4 & Note 3 ?

 

"Πειράζει" τιποτα η νοκια με το clear black technology; τι παίζει;

 

ξέρει κάποιος να μας διαφωτίσει; :P

Tο S2 έχει την καλύτερη οθόνη από όσα έχω δει ως τώρα.Ούτε oversaturated τα χρώματα ούτε τίποτα, just pure awesomeness.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα βίντεο είναι σαν χριστουγεννιάτικη τρολλιά :P

Εγω περιμένω να βγάλει αυτόματα καζανάκια τουαλέτας

Εγώ περιμένω μπιντέδες, Apple ακούς ;;;;

(rofl)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Tο S2 έχει την καλύτερη οθόνη από όσα έχω δει ως τώρα.Ούτε oversaturated τα χρώματα ούτε τίποτα, just pure awesomeness.

δεν έχεις δει και πολλά τότε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα το παει η samsung αμα το υλοποιήσει κιολας τοτε πραγματικά θα εχει παρουσιάσει κατι καινούργιο και το οποιο ειναι το μελλον , το θέμα ειναι να το δουμε και στην πράξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μια εταιρεια κλεβει ιδεες απο την αλλη ,τι σημασια εχει ποιος εχει την καινοτομια αφου θα χρησιμοποιηθει κατευεθειαν ισως και καλυτερα απο ολες τις υπολοιπες.. Απο εκει και περα βλεπεις τι ταιριαζει στα μετρα σου και πας για αγορα εφοσον μπορεις γιατι οι καιροι ειναι δυσκολοι και τις βλεπω απο τωρα που θα ειναι οι τιμες για Ελλαδα σε αυτα τα καλουδια που μας ετοιμαζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ξεφυγες τωρα...Η φωτια καλυπτε καλυπτει βασικες αναγκες του ανθρωπου...Δεν νομιζω οτι μια οθονη σε ενα ποτηρι θα κανει το ιδιο.

 

Άμα κόλλησες εκεί και δεν κατάλαβες το σκεπτικό με το οποίο το είπα τι να λέμε τώρα. Ανέφερα, κατά πόσο λάθος είναι το σκεπτικό των παιδιών και για το πώς θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί λανθασμένα σε πολλές περιστάσεις, από απλές μέχρι σοβαρές. Οπότε όχι, δεν ξέφυγα καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληρώνεστε για να κράζετε ή να εκθειάζετε ? 

Δεν νοιάζετε κανείς για την προσφορά του καλύτερου αγαθού στους καταναλωτές, μόνο για την προώθηση του πιο κερδοφόρου προιόντος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πφφ, όσο καλή κι αν είναι είναι πολύ μικρή

 

Θα ήθελα να δω το νέο γιωτοπαντ μίνι

Ναι όντως, σκέψου ένα μόνιτορ 27άρι ή ακόμα καλύτερα μια 55άρα TV με τέτοια εικόνα(Δηλαδή OLED).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...