Προς το περιεχόμενο

Lenovo: Είσοδος στην ελληνική αγορά με τέσσερα νέα smartphones


Leo360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δε κανω λαθος ειμαστε στο τοπικ KINHTA LENOVO.

3 Κινητα ειχα στη κατοχη μου 2 a830 και 1 p780 και στα 3 ειχα το ιδιο προβλημα.

 Ειχες προβλημα γιατι δεν εκανες ρυθμισεις στο gps_config.... δεν φταις εσυ αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα. Λυνεται στα forum κυκλοφορουν πολλες τετοιες λυσεις...ασε που μπορεις να παιξεις βασιζομενες σε αυτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 χρονια τωρα χρησιμοποιω lenovo συσκευες...μακραν αξιοπιστες και ποιοτικες... ειδικα το 820s με κυρτο γυαλι καιπολυ λεπτο και μονο 170 ευρω... ειναι απιστευτο...οθονη ? Παντου και παντα φωτεινη με απιστευτα χρωματα οχι σαν τα samsung που τις μισες μερες τουχ ρονου ψαχνεις ισκιο για να δεις ενα μυνημα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι λεω οτι γιατι να πρεπει να ψαξει καποιος για καποιο fix για το gps και να μην το διορθωνη η εταιρια με καποιο update

 

ασχετο αλλα τα ιδια ειχα και εγω με lg 2x βεβαια και ποτε δεν βρηκα αξιοπιστη λυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμβαινει με τα περισσοτερα κινητα οχι απαραιτητα μονο με τα κινεζικα ουτε μονο με τα φτηνα.Δυσκολα να κατσει αυτος που ''εξελληνιζει'' την international official rom (η την κινεζικη στις περισσοτερες περιπτωσεις) να κατσει να σεταρει το gps_conf σωστα.Δυστυχως πρεπει να εχεις την γνωση να το κανεις μονος σου.Οχι πως ειναι τιποτα δυσκολο,ενα copy paste ειναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...