Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με iPhone 3GS και επανακινήσεις!!!!


Supes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα και καλή χρονιά!

 

Από χθες κάτι έχει πάθει το iPhone 3GS μου και κάνει συνέχεια επανακινήσεις! Δεν ξέρω τι φταίει αλλά αυτή την στιγμή έχω μείνει χωρίς κινητό και κάθε βοήθεια θα 'ταν σημαντική!

 

Δοκίμασα εννοείται κάθε τύπου Reset. Η μπαταρία δεν νομίζω να φταίει γιατί μου κρατάει μια χαρά όπως πάντα. Δεν την έχω αλλάξει ποτέ.

 

Τι μπορεί να φταίει;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Καλημέρα και καλή χρονιά!</p>

<p> </p>

<p>Από χθες κάτι έχει πάθει το iPhone 3GS μου και κάνει συνέχεια επανακινήσεις! Δεν ξέρω τι φταίει αλλά αυτή την στιγμή έχω μείνει χωρίς κινητό και κάθε βοήθεια θα 'ταν σημαντική!</p>

<p> </p>

<p>Δοκίμασα εννοείται κάθε τύπου Reset. Η μπαταρία δεν νομίζω να φταίει γιατί μου κρατάει μια χαρά όπως πάντα. Δεν την έχω αλλάξει ποτέ.</p>

<p> </p>

<p>Τι μπορεί να φταίει;</p>

<p> </p>

<p>Ευχαριστώ προκαταβολικά!</p>

 

Καλησπέρα και καλή χρονιά. Το πιθανότερο είναι να ναι μπαταρία, συνήθως αυτή τα κάνει αυτά. Είναι τζειλμπροκεν το κινητό? Η μόνη λύση αποκλεισμού της πιθανότητας να είναι λογισμικό είναι να το κάνεις ένα ρηστορ και setup as new από ιτουνς. Αν συνεχίσει να το κάνει μετά από αυτό, μάλλον μπαταρία κοιτάς

 

Sent from somewhere using something

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλή χρονιά. Το πιθανότερο είναι να ναι μπαταρία, συνήθως αυτή τα κάνει αυτά. Είναι τζειλμπροκεν το κινητό? Η μόνη λύση αποκλεισμού της πιθανότητας να είναι λογισμικό είναι να το κάνεις ένα ρηστορ και setup as new από ιτουνς. Αν συνεχίσει να το κάνει μετά από αυτό, μάλλον μπαταρία κοιτάς

 

Sent from somewhere using something

 

Καλησπέρα κι ευχαριστώ !

 

Δεν είναι jailbroken, και το εκανα restore από iTunes. Δούλεψε για κάνα 3ωρο κανονικά και πάνω που 'χα χαρεί, να τα μας πάλι... :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...