Προς το περιεχόμενο

evleaks: Πρώτη ματιά στη νέα έκδοση του TouchWiz UI


Leo360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ας μοιάζει με το ios. Τι πρόβλημα υπάρχει; αν κάτι δεν μπορούμε να κατηγορήσουμε το ios7 είναι ότι δεν είναι όμορφο. Λειτουργικό μπορεί να μην είναι, όμορφο όμως δεν μπορείς να μην το πεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γκρίνια γκρίνια γκρίνια.. γκρίνια σε όλα τα topics,χαραμίζεστε μερικοί εδώ μέσα,γιατί δεν κάνετε αίτηση για εργασία στη samsung,apple κλπ να τους ανοίξετε λίγο τα ματια που είναι τόσα χρονια στον χώρο και δεν ξέρουν τίποτα?

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είναι μεγάλες εταιρίες δεν σημαίνει πως οι επιλογές τους είναι σωστές πάντα ^^

Ούτως η αλλως γουστο ειναι.

Ούτε εμένα μαρεσει αυτο το touchwiz σχεδιαστικά, σαν ios7 σε αντροιντ μορφή ειναι. Απαίσιο δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μεσαία φωτογραφία μου θυμίζει HTC BlinkFeed.

Τα εικονίδια δεν θυμίζουν Apple όσο MIUI.

Παρθενογένεση δεν υπάρχει στο χώρο της τεχνολογίας.Το θέμα δεν είναι αν μοιάζει η δεν μοιάζει κάτι με κάτι άλλο,το θέμα είναι το TW να μην εμφανίζει πάλι τα γνωστά κολλήματα ειδικά σε internet, dialer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα αγόρασε φιλαράκι το note 3. Τα βάζουμε δίπλα με το νέξους 4 που έχω και η διαφορά στο smoothness χαοτική.

 

Αδικαιολόγητο μια συσκευή με τέτοια χαρακτηριστικα να σέρνεται στο μενού εφαρμογών τύπου SwiftKey.

 

Αν θέλει η σαμσουνγκ να κρατήσει την πρωτιά της θα πρέπει να κοιτάξει σοβαρα την απόδοση των συσκευών της. Για όσους λένε ότι δεν υπάρχει leg απλά δεν το έχουν δει δίπλα σε άλλη συσκευή με μαμά αντροιντ η δεν θέλουν να το πιστέψουν ότι συσκευή που κάνει 200€ τρέχει το λειτουργικό καλύτερα από αυτή των 700.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αισθητική του πράγματι θυμίζει Apple. Η samsung κατάφερε το ακατόρθωτο, δημιούργησε ένα interface ακόμη πιο εμετικό από της Apple. Και τα δύο είναι υπερβολικά πολύχρωμα, υπερβολικά παλ, υπερβολικά ασαφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα αγόρασε φιλαράκι το note 3. Τα βάζουμε δίπλα με το νέξους 4 που έχω και η διαφορά στο smoothness χαοτική.

 

Αδικαιολόγητο μια συσκευή με τέτοια χαρακτηριστικα να σέρνεται στο μενού εφαρμογών τύπου SwiftKey.

 

Αν θέλει η σαμσουνγκ να κρατήσει την πρωτιά της θα πρέπει να κοιτάξει σοβαρα την απόδοση των συσκευών της. Για όσους λένε ότι δεν υπάρχει leg απλά δεν το έχουν δει δίπλα σε άλλη συσκευή με μαμά αντροιντ η δεν θέλουν να το πιστέψουν ότι συσκευή που κάνει 200€ τρέχει το λειτουργικό καλύτερα από αυτή των 700.

 

βαζεις την μερα με την νυχτα... ενα εχω να πω motorola moto g ποιοτητα οικονομια και απλα κινιτο απο μια εταιρια που ξερει τι θα πει κινιτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...