Προς το περιεχόμενο

Μαγνητοφωνάκι.


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Θα ήθελα με κάποιο τρόπο να μαγνητοφωνησω τις σελίδες ενος βιβλιου ωστε μετα να μπορω να το αναπαράγω και να το ακουσω πχ με ακουστικα. Γνωριζει κανεις καμια συσκευη επειδη δεν έχω ψάξει καθολου και δεν εχω πολυ χρονο. 

 

Θέλω πχ να παρω ενα μαγνητοφωνο να λεω τι γραφει καθε σελιδα μέσα κιαι μετα να μπορω να το ακούω. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χαζός τρόπος να κάνεις σκονάκια. Υπάρχουν πολύ εξυπνότεροι και δημιουργικότεροι.

 

Και on-topic: Κάτι τέτοιο ψάχνεις. Καλύτερα με ενσωματωμένη μνήμη, παρά με κασέτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαζός τρόπος να κάνεις σκονάκια. Υπάρχουν πολύ εξυπνότεροι και δημιουργικότεροι.

 

Και on-topic: Κάτι τέτοιο ψάχνεις. Καλύτερα με ενσωματωμένη μνήμη, παρά με κασέτα.

 

Που ξέρεις οτι θέλω για να κάνω σκονακια? 

 

@parasaser εχω ένα κινητο που κανει 20 ευρω λές να εχει και μαγνητοφωνακι μεσα? παντως στις εφαρμογες που εψαξα δεν το βρηκα.

 

Το μαγνητοφωνακι το θελω επειδη έχω ενα e-book και θελω κάθε κεφαλαιο που ειναι καμια 20αρια σελιδες ας πουμε να το περνάω μέσα στο μαγνητοφωνάκι για να το έχω μαζι μου να το ακουω επειδη δεν εχω την δυνατοτητα να έχω λαπτοπ μαζι μου ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού θα το διαβάσεις για να το μαγνητοφωνήσεις, θα το "ξαναδιαβάσεις" ακούγοντάς το;

 

Ποιο βιβλίο είναι που έχεις φάει τέτοιο κόλλημα;

 

Δεν θα το διαβάσω ακριβως... θα το κάνω γρηγορα.Και επισης δεν ειναι μονο για μενα αυτο αλλα και για αλλα 2 άτομα που επισης δεν έχουν λαπτοπ. Και στην τελική μπορώ να δημιουργησω ηχητικό αρχείο και να το περάσω σε κάποια συσκευη ωστε να μπορώ μετα να το ακουσω? Το audiocity κανει αυτη τη δουλεια? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα το διαβάσω ακριβως... θα το κάνω γρηγορα.Και επισης δεν ειναι μονο για μενα αυτο αλλα και για αλλα 2 άτομα που επισης δεν έχουν λαπτοπ. Και στην τελική μπορώ να δημιουργησω ηχητικό αρχείο και να το περάσω σε κάποια συσκευη ωστε να μπορώ μετα να το ακουσω?

 

Δημοσιογραφικά μαγνητοφωνάκια.

Παντού θα βρεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ενα τετοιο κανεις μια χαρα τη δουλεια που θες και ακους και τη μουσικουλα σου

http://www.plaisio.gr/fotografia-video/ixos/mp3-mp4/Turbo-X-MP3-Player-Rocket-with-%CE%91%CE%91%CE%91-316.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το μαγνητοφωνακι το θελω επειδη έχω ενα e-book και θελω κάθε κεφαλαιο που ειναι καμια 20αρια σελιδες ας πουμε να το περνάω μέσα στο μαγνητοφωνάκι για να το έχω μαζι μου να το ακουω επειδη δεν εχω την δυνατοτητα να έχω λαπτοπ μαζι μου ακομα.

 

Τι βιβλίο είναι αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...