Προς το περιεχόμενο

LG G2 32gb 379€ (kamthing)


tombraider

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 216
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μόλις επικοινώνησα και με τo flashaki.gr, μου λεει πάρε την kamthing, παίρνω στην kamthing και μου λεει "οι γερμανοί φταίνε" "θα κάνω ότι μπορώ κτλ αλλά δεν νομίζω να γίνει κάτι" "η ευθύνη είναι του διαφημιζόμενου"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με πήραν από κούριερ, σε καμία ώρα θα το φέρουν

Είναι 16άρια...Καλά ξεμπερδέματα

 

.... :shock: :eek:

Αν παίζει κάτι τέτοιο είναι για πολλές φάπες όλοι αυτοί που οργάνωσαν αυτό το ΓΕΛΟΙΟ σκηνικό!

Πως το κατάλαβε ο κούριερ και στο είπε? Το άνοιξε πριν στο φέρει και το είδε, ή σε ειδοποίησαν από το φλασάκι?!!

(... ή προφανώς το πήρες ο ίδιος και το είδες! )

Όντως καλά ξεμπερδέματα τώρα!! Ελπίζω να είναι συνεργάσιμοι αυτοί που σας το πλάσαραν και να μην κάνουν τις πάπιες! ΞΕΦΤΙΛΑ πάντως!! Και καλά, αυτός από το φλασάκι, δεν είδε ότι είναι τα 16ρια? Δεν κοίταξε κάνα κουτί όταν του ήρθαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις το παρέλαβα και το άνοιξα, απο πίσω αναφέρει lg d802 16gb

Στο κουτί αναφέρει χώρα προέλευσης Ρουμανία (6RO)

Οτι να ναι ομως..γερμανια δεν ειπαν απο το kamthing?! Δες και στις πληροφοριες οταν το ανοιξεις αν γραφει 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μόλις το παρέλαβα και το άνοιξα, απο πίσω αναφέρει lg d802 16gb

Στο κουτί αναφέρει χώρα προέλευσης Ρουμανία (6RO)

Μια από τα ιδια !!!!!!!!!!

Και μεσα 16gb είναι

Ανοιχτο ηταν, καινουργιο φαινεται το τηλεφωνο με τις ζελατίνες πανω και τα παρελκομενα σφραγισμένα.

Μιλησα με τον τυπο εκει μου ειπε ότι ψάχνεται, ότι εγινε πατατα απο Γερμανια,κτλ,κτλ

αλλα πεταξε και το ''και παλι φθηνα το πηρατε''.

Επεξ/σία από pipinos.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια σ αυτή τη τιμη μπορούσατε αν ψάχνατε τις αγγελιες γενικα να παιρνατε ελληνικα σφραγισμένα αφου είναι 16 αρια. Καλα εκανα εγω και δεν αγορασα από εκει. Επιστρεψτε τα με οποιοδήποτε τροπο πισω. Μη σας πιανουν κοτσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια σ αυτή τη τιμη μπορούσατε αν ψάχνατε τις αγγελιες γενικα να παιρνατε ελληνικα σφραγισμένα αφου είναι 16 αρια. Καλα εκανα εγω και δεν αγορασα από εκει. Επιστρεψτε τα με οποιοδήποτε τροπο πισω. Μη σας πιανουν κοτσο

ειχες δει εσυ σε αγγελια ελληνικο 16αρι  στα 380?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...