Προς το περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΡΤΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Millennium λοιπον η κυρια απορια ειναι αν αυτος ο επεξεργαστης μπορει να αντεξει καλες καρτες και να συμβαδιζει αλλαζω και psu, επειδη ομως θεώρησα οτι δεν μπορει να τραβιξει κατι καλυτερο απο μια καρτα π να θελει ενα 6πινο ειπα να μην αλλαξω τροφοδοτικο αλλα αν θεωρεις οτι κατι γινετε ακολουθω εντολες , ευχαριστω για το χρονο σου

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όπως σου πα,θα υπάρξει μια κάποια διαφορά αλλά θα σε κρατάει πίσω και ο επεξεργαστής.Το θέμα του τροφοδοτικού μη το αφήσεις,από κει πρέπει να ξεκινήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά ήθελα να ρωτήσω κάτι. Μου δίνει ένας φίλος ένα sli με 8800 gtx σε τι επίπεδο θα βρίσκομαι?

 

το υπόλοιπο σύστημά αποτελείται από τον 2500κ 8 gb ram asrock extreme 3 gen3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά ήθελα να ρωτήσω κάτι. Μου δίνει ένας φίλος ένα sli με 8800 gtx σε τι επίπεδο θα βρίσκομαι?

 

το υπόλοιπο σύστημά αποτελείται από τον 2500κ 8 gb ram asrock extreme 3 gen3

 

Καλύτερα να πάρεις μια σύγχρονη κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκκ για να βαλω και μια δεφτερη για sli η cf πια ακσιχζει περισοτερο?

 

Αν είναι να δώσεις λεφτά για δεύτερη κάρτα με αυτά τα λεφτά παίρνεις σήμερα κάρτα που είναι επαρκέστερη και από τις δύο κάρτες που σκοπεύεις να βάλεις σε SLi ή CF.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σασ παιδια σε λιγο καιρο σκεφτομαι να αγορασω μια 780τι και μετα απο κανα χρονο να κανω sli.θα αλλαξω τροφοδοτικο επειδη ειναι σαπιο-απο cpus kai mobo  δεν εχω προβλημα dont worry εχω 4770κ-αλλα φυσικα αυτο θα συνοδευτει και με αγορα οθονησ(πρωτα οθoνη και μετα gpu) θα παρω απο οθονη η 2560χ 1440 η 1080p se 144hz .αυτο που θελω να μαθω ειναι αν θα βασταξουν 2 780τι ς για 4-5 χρονια σε ultra ρυθμισεις χωρισ AA KAI AF .


να ξερετε θα απαντησω την παρασκευη μαλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σασ παιδια σε λιγο καιρο σκεφτομαι να αγορασω μια 780τι και μετα απο κανα χρονο να κανω sli.θα αλλαξω τροφοδοτικο επειδη ειναι σαπιο-απο cpus kai mobo  δεν εχω προβλημα dont worry εχω 4770κ-αλλα φυσικα αυτο θα συνοδευτει και με αγορα οθονησ(πρωτα οθoνη και μετα gpu) θα παρω απο οθονη η 2560χ 1440 η 1080p se 144hz .αυτο που θελω να μαθω ειναι αν θα βασταξουν 2 780τι ς για 4-5 χρονια σε ultra ρυθμισεις χωρισ AA KAI AF .

να ξερετε θα απαντησω την παρασκευη μαλον

 

Η απάντησή μου είναι ΙΣΩΣ και αυτό είναι οριστικό :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Είμαι μεταξύ σε 3 κάρτες γραφικών. Ποια λοιπόν είναι η καλυτερη για επιλογή;

 

XFX Radeon HD7770 1GB Double Dissipation Edition

 

Gigabyte GeForce GTX650 1GB WindForce 2X (Rev 1.0)

 

Gigabyte GeForce GTX650 1GB WindForce 2X (Rev 3.0)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοεισ θα ειναι αρκετεσ η καλυτερα να περιμενω για 880?

 

΄Οταν παίρνεις μια τέτοια απάντηση (μεταξύ αστείου & σοβαρού) σημαίνει ότι διαβάζεις: απλά ότι κανένας λογικός άνθρωπος δεν θα πάρει το ρίσκο να σου εγγυηθεί κάτι τέτοιο σε τόσο βάθος χρόνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...