Προς το περιεχόμενο

Στυλ Ντυσιματος για βραδυ


therock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης,αν έχεις καλό σώμα μπορείς να μην φορέσεις τίποτα.Θα εκτιμηθεί.

Βάλε εκεί ότι γουστάρεις...Λες και παίζει ρόλο τι φοράς με το αν θα στην πέσει καμιά.

Καλή τύχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι τι εχουν οι κλαρίνο γαμπροί..

παιδια, μπορει καποιος να μ εξηγησει τον ορο "κλαρινγαμπρος"; τι ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαντέψτε ποιος είναι ο τεηαλλαντιν, σουπίριορ σενσ οφ στάιλ :P

 

 

attachicon.gifalien.png

 

 

 

 

σοβαρά τώρα, ΤΙ είναι αυτό που καθορίζει "το στυλ μου/σου/του"; 

 

Η κενωνία;

Η τηλεΩραση;

Τα περιοδικά;

Ο εαυτός μας;

'Ολα τα παραπάν;

 

 

εισαι ο τυπος με το γιλεκο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, αλήθεια, είναι ωραία τα γιλέκα...αρκεί να μην είναι λαμέ ή εμπριμέ.

Μου βγάζουν κάτι το πολύ chic, άλλης εποχής.

 

Α! Και φυσικά το άλλο ωραίο στυλ είναι μαύρο τζιν, μαύρο δερμάτινο μπουφάν και ίσως και μποτάκι σε φάση Harley-Davidson (ή εναλλακτικά ένα ωραίο δερμάτινο παπουτσάκι σαν κι αυτά εδώ: http://www.amazon.co.uk/Camel-Active-Black-Antique-336-11-01/dp/B007R0KR4A/ref=sr_1_12/276-0320792-5060722?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=shoes&ie=UTF8&qid=1390464943&sr=1-12 & http://www.amazon.co.uk/camel-active-Oxford-Black-Schwarz/dp/B00BTCX6S6/ref=sr_1_78?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=shoes&ie=UTF8&qid=1390464975&sr=1-78
(Και μπλούζα Tool, μην ξεχνιόμαστε αααααχχχχχ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

Ξεθαβω γιατι δεν ειμαι σιγουρη τι dress code να ακολουθησω.

 

Εχω αυριο απογευμα να παω σε δειπνο σε εστιατοριο, που διοργανωνει η φιλανθρωπικη οργανωση (εχει να κανει με παιδια, υιοθεσιες κλπ) στην οποια ειμαι εθελοντρια. Θα ειναι το παραρτημα που συνεργαζομαι και οικογενειες που εχουν υιοθετησει παιδια μεσω αυτης, δλδ καμια 20αρια ατομα περιπου.

 

Τι βαζω; Παω κυριλέ, δλδ φορεμα-γοβα ή ντυμενη λιγο καλυτερα απο casual, δλδ μια καλη μπλουζα, παντελονι και γοβα?

 

Το διλημμα προκυπτει γιατι ειναι φιλανθρωπικη οργανωση και εγω εθελοντρια. Οχι καποια εταιρεια και εγω εργαζομενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεθαβω γιατι δεν ειμαι σιγουρη τι dress code να ακολουθησω.

 

Εχω αυριο απογευμα να παω σε δειπνο σε εστιατοριο, που διοργανωνει η φιλανθρωπικη οργανωση (εχει να κανει με παιδια, υιοθεσιες κλπ) στην οποια ειμαι εθελοντρια. Θα ειναι το παραρτημα που συνεργαζομαι και οικογενειες που εχουν υιοθετησει παιδια μεσω αυτης, δλδ καμια 20αρια ατομα περιπου.

 

Τι βαζω; Παω κυριλέ, δλδ φορεμα-γοβα ή ντυμενη λιγο καλυτερα απο casual, δλδ μια καλη μπλουζα, παντελονι και γοβα?

 

Το διλημμα προκυπτει γιατι ειναι φιλανθρωπικη οργανωση και εγω εθελοντρια. Οχι καποια εταιρεια και εγω εργαζομενη.

 

 

σκασε μυτη οπως στο αβαταρ σου, κουκλα εισαι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα πράγμα ξερω για το ντύσιμο.

 

Ποτε δεν μπορείς να είσαι overdressed. Το ανάποδο είναι πολύ άσχημο.

Καλο αλλά την εκφραση "Φορεσε την Αρτα και τα Γιαννενα" δεν την εχεις ακουσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλανθρωπικο δειπνο για παιδια, απο οργανωση στην οποια εχεις θεσμικο ρολο

 

Βραδινο φορεμα, σχετικα συντηρητικο, τακουνι < 7cm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεθαβω γιατι δεν ειμαι σιγουρη τι dress code να ακολουθησω.

 

Εχω αυριο απογευμα να παω σε δειπνο σε εστιατοριο, που διοργανωνει η φιλανθρωπικη οργανωση (εχει να κανει με παιδια, υιοθεσιες κλπ) στην οποια ειμαι εθελοντρια. Θα ειναι το παραρτημα που συνεργαζομαι και οικογενειες που εχουν υιοθετησει παιδια μεσω αυτης, δλδ καμια 20αρια ατομα περιπου.

 

Τι βαζω; Παω κυριλέ, δλδ φορεμα-γοβα ή ντυμενη λιγο καλυτερα απο casual, δλδ μια καλη μπλουζα, παντελονι και γοβα?

 

Το διλημμα προκυπτει γιατι ειναι φιλανθρωπικη οργανωση και εγω εθελοντρια. Οχι καποια εταιρεια και εγω εργαζομενη.

Μη ξεχνάς τον ρόλο του δείπνου, φιλανθρωπικός για παιδιά, δεν χρειάζεται να πας υπερπαραγωγή. Ενδιάμεσο ντύσιμο. Και αν αλλοι πανε υπερπαραγωγή δικό τους θέμα..Γενικά έχουμε ένα θέμα με τις φιλανθρωπίες από παλιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...