Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Nokia Lumia 625


Leo360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν είχε οθόνη 4κ και 5 γβ μνήμη

 θα έτρεχε μερικές καινούριες εφαρμογές που απαιτούν ένα γίγα ελάχιστη ραμ για να τρέξουν δηλαδή θα ήταν πιο future proof. Όπως το φθηνότερο 525.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Lumia 625 το αγοράζει οποιοσδήποτε άνετα από το ΕΒΑΥ Αγγλίας στα 140-160 euro ξεκλείδωτο καινούριο και με 2 χρόνια εγγύηση που ισχύει κανονικά στην χώρα μας. Επίσης το ιδιο ισχύει για το αντίστοιχο 525, το παίρνεις πάλι στα 90-100 άνετα.... Οπότε με αυτές τις τιμές συγκριτικά με την συνολική εμπειρία - ποιότητα που προσφέρουν δεν θα πρεπε να υπάρχει κανένα παράπονο....

PM κάποιο link για το 525? Too good to be true μου ακούγεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν παιδιά , καλημέρα  καταρχήν !! το κινητό το έχω περίπου μια εβδομάδα ...σαν δεύτερο ..απορώ πως όλοι βγαίνετε και λέτε διάφορα...έχει κανείς από εσάς το τηλέφωνο ? ακούω λέτε για οθόνες για μνήμες για όλα έχετε λόγο...το κινητό κάνει τα πάντα ...απροβλημάτιστα και γρήγορα..αν είχε οθόνη 4κ και 5 γβ μνήμη και 5 πυρήνες τι καλύτερο θα έκανε? ας μου πει κάποιος στα 200-250 κάτι καλύτερο που μπορεί να αγοράσει...εκτός του 920 που θα πρέπει να το ψάχνει σε προσφορές ..και στο σκρουτζ , και απου θα είναι και πως θα είναι ..( μιας και μιλάμε για κάτι που σου λύνει τα χέρια ..μόνο και μόνο οι εφαρμογές την νοκια είναι λόγος να το αγοράσεις )

Ωραιος!!! Καλα τα λες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός των άλλων είναι και 4G σε αυτό κόστος. Το είδα σε φίλη που το πήρε και θεωρώ ότι είναι ο ορισμός του value for mοney. Πολύ πιο πρακτικό και πιο όμορφο από τα 520, 620, 720, 820 + Gorilla Glass 2

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Σήμερα απέκτησα κι εγώ το 625, δε περίμενα τίποτα λιγότερο καθώς είχα και παλιότερα windows phone παρόμοιων χαρακτηριστικών, ρολλάρει άψογα και μακάρι να είναι πάντα τόσο γρήγορο όσο τώρα, δεν είναι και android που με αυτά τα χαρακτηριστικά πάνω στο δίμηνο σου λαγκάρει, για την τιμούλα του πάντως είναι super και value for money σίγουρα..! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν κ σκεφτομαι να το αγορασω θεωρω τουλαχιστον απαραδεκτο να εχει ορισει η νοκια πως θα ειναι το κινητο εξ'αρχης κ ο χρηστης να μην μπορει να εχει επιλογη σε αυτο ωστε να το προσαρμοσει ετσι οπως το θελει.Κατ'αρχας απο την στιγμη που αγοραζω το κινητο αγοραζω κ την μπαταρια τι σημαινει δηλαδη περνω την μπαταρια αλλα δεν θα μπορω να την βγαλω;; Και δευτερον  να μην μπορεις να ορισεις ταπετσαρια-αρχικη οθονη με μια εικονα και να εχεις τα διαφορα των 8 που να καταναλωνουν επιπλεον μπαταρια.

Επεξ/σία από allaboutjazz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα windows 8.1 ειναι πιο τροποποισημαμαβτο βλεπετε ολοι κσπως γτ ειστε κολλημενοι με τα android και τ ios Windows κ παλι windows Lumia 625 κ δεν κολλαει πουθενα ειναι απλα οτι καλυτερο γ τα λεφτα του κ μην λεμε κουραφεξαλα ΟΛΑ τα android διακοσιων ευρω αρχιζουν κ σου κολλανε μετα τον πρωτο μηνα !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Mόλις αγορασα το κινητό από τον γερμανο με 113 ευρω σε συνδυασμο όμως με μια δωροεπιταγη των 25ευρώ! Πολύ μεγάλο συγκριτικά με το προηγούμενο 3 ιντσων κινητό μου.

Ειμαι στις αρχικες ρυθμισεις και μου βγαζει 2 επιλογες:

 προτεινόμενες ρυθμισεις  και  προσαρμοσμένες.

Τι θα ήταν καλύτερο δεδομένου ότι δεν χρειάζομαι το κινητο για τρελα πραγματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...