Προς το περιεχόμενο

Πρώτες φωτογραφίες του LG G Pro 2


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παλι το κουμπι πισω ??

σε οτιδήποτε παν απο 4,7 5(συμμαζεμένο κιολας) όπου αλλού και αν βάλεις κουμπί ουσιαστικά δεν το φτάνεις που να χτυπιέσαι ειδικά σε κλήση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο κοσμος χρειαζεται smartphone σαν το Motorola moto g δλδ φθηνα καθαρο android και γρηγορο επεξεργαστη. και οχι τετοιες κουμουτσες που για να παρουν μια αναβαθμιση το εχεις αλλαξει ηδη 10 φορες

 

Εσύ είσαι ο εκπρόσωπος όλου του κόσμου?

Εμένα το moto g δεν με καλύπτει

 

Ρε παιδια το πισω κουμπι δεν πατιεται οταν εχεις το κινητο με την πλατη να ακουμπαει στο γραφειο και εσυ "πληκτρολογεις";

 

Πχ πολλες φορες εχω το κινητο ετσι και γραφω στο πληκτρολογιο του.

 

Δεν πατιέται

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

με τις πρώτες εικόνες της συσκευής να μαρτυρούν μια παρόμοια επιλογή στο πίσω μέρος το οποίο καλύπτεται από πλαστικό υλικό το οποίο δημιουργεί ]την αίσθηση δέρματος.

 

 

Όχι ρε π@στη μου, εξαπλώνεται...

 

tumblr_inline_mvehi7C4HA1rt6qr4.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού μόνο εύχρηστο μπορεί να χαρακτηριστεί γιατί να μην είναι πάλι πίσω? 

Το έχεις δουλέψει καθόλου?

Αν όχι δοκίμασέ το για καμιά μέρα και θα εκπλαγείς!

δεν διαφωνώ ότι είναι πιο πρακτικό από το πλαϊνό,... αλλά, θα μπορούσε να είναι στο πλάι και να έχει μόνο τον ρόλο "ον/οφ" και να κλειδώνεις - ξεκλειδώνεις με το knockon... ή όπως το ονομάζει ... εγώ στο Lumia που εχω δεν πατάω πλήκτρο, κλείδωμα με ένα tile στην αρχική οθόνη και ξεκλείδωμα με double tap...  και μην μου πείτε ότι δεν δουλεύει σωστά, εχω ποσοστό επιτυχίας 99% (δεν λέω 100% για να μην είμαι απόλυτος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια το πισω κουμπι δεν πατιεται οταν εχεις το κινητο με την πλατη να ακουμπαει στο γραφειο και εσυ "πληκτρολογεις";

 

Πχ πολλες φορες εχω το κινητο ετσι και γραφω στο πληκτρολογιο του.

Τί ακριβώς θέλεις να κάνεις με τα φυσικά κουμπιά όταν έχεις το κινητό στο γραφείο και πληκτρολογείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί ακριβώς θέλεις να κάνεις με τα φυσικά κουμπιά όταν έχεις το κινητό στο γραφείο και πληκτρολογείς;

Δεν θελω να κανω κατι με τα φυσικα κουμπια,απλα ρωταω εαν πατιεται διοτι εκει που ειναι το βαρος πεφτει σε αυτο εαν δεν κανω λαθος.Ετσι οταν πληκτρολογεις ασκεις μια δυναμη η οποια σε καποιο ποσοστο παει σε αυτο.Οποτε ρωταω εαν ετσι πατιεται,γιατι ξερω γω θα ειναι σπαστικο εκει που γραφει να το πατας και να σβηνει η οθονη.

 

Ουσιαστικα πληροφοριες ψαχνω γιατι θελει να το αγορασει η κοπελα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...