Προς το περιεχόμενο

100 δολάρια έκπτωση για το Xbox One, με ανταλλαγή το PS3 ή το Xbox 360


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε ναι, οσοι ειχαν Ps με το σαπιο Network και θελουν σοβαρη Online εμπειρια, γιατι να μην δωσουν το ps τους και να πανε στο One?

LoL ρε fanboy. Μάλλον τα πιστεύεις και όλας αυτά που λες :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πω μία παραβολή και ο νοών νοείτω:

 

- Που λες φίλε μου, το καλύτερο σουβλατζίδικο της οικουμένης βρίσκεται στη Δραπετσώνα, τρία στενά απ' το σπίτι μου, δίπλα στο περίπτερο του κυρ Μανώλη.

- Ξέρεις πού μένω εγώ;

- Ναι, στην Παλλήνη.

- Ξέρεις κάθε πότε κατεβαίνω στη Δραπετσώνα;

- Όχι.

- Ποτέ. Άρα δεν με ενδιαφέρει ακόμα κι αν είναι το καλύτερο σουβλατζίδικο του σύμπαντος και δίνει τα σουβλάκια του τζάμπα.

 

Κάπως έτσι αισθάνομαι και για την παραπάνω προσφορά της Microsoft. Εδώ κοντεύουμε άνοιξη και ακόμα δεν υπάρχει ετοιμοπαράδοτο PS4 στα μέρη μας (για να μη μιλήσω για το One)... Το τι γίνεται στο Αμέρικα, πόσες διαθέσιμες κονσόλες υπάρχουν εκεί, πόσο κοστίζουν στο τοπικό νόμισμα και τι μισθό έχουν αυτοί που τις αγοράζουν δυστυχώς δεν με απασχολεί ιδιαίτερα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πω μία παραβολή και ο νοών νοείτω:

 

- Που λες φίλε μου, το καλύτερο σουβλατζίδικο της οικουμένης βρίσκεται στη Δραπετσώνα, τρία στενά απ' το σπίτι μου, δίπλα στο περίπτερο του κυρ Μανώλη.

- Ξέρεις πού μένω εγώ;

- Ναι, στην Παλλήνη.

- Ξέρεις κάθε πότε κατεβαίνω στη Δραπετσώνα;

- Όχι.

- Ποτέ. Άρα δεν ενδιαφέρει ακόμα κι αν είναι το καλύτερο σουβλατζίδικο του σύμπαντος και δίνει τα σουβλάκια του τζάμπα.

 

Κάπως έτσι αισθάνομαι και για την παραπάνω προσφορά της Microsoft. Εδώ κοντεύουμε άνοιξη και ακόμα δεν υπάρχει ετοιμοπαράδοτο PS4 στα μέρη μας (για να μη μιλήσω για το One)...

Είδα το ποστ σου και νόμιζα οτι το είχα κάνει εγώ!! Μένω Παλλήνη πλέον και είμαι γέννημα θρέμα Δραπετσωνίτης... αλλά εγώ κατεβαίνω κάθε βδομάδα επίσκεψη στους δικους μου.... off topic mode off

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς αποφυγή παρεξηγήσεως πάντως, πριν αρκετά χρόνια είχα "κατέβει" Δραπετσώνα λίγες φορές και οφείλω να πω ότι μού άρεσε πολύ σαν περιοχή. Και τότε έμενα Παπάγου, ούτε καν Παλλήνη. Off topic mode off κι από δω. Και περιμένω να δω πότε θα έρθουν οι next gen κονσόλες στην Ελλάδα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα το ποστ σου και νόμιζα οτι το είχα κάνει εγώ!! Μένω Παλλήνη πλέον και είμαι γέννημα θρέμα Δραπετσωνίτης... αλλά εγώ κατεβαίνω κάθε βδομάδα επίσκεψη στους δικους μου.... off topic mode off

 

Όπως θα γυρίζεις την επόμενη φορά, φέρε και κανένα σουβλάκι!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πουλάω στα 200 το δικό μου διλποτούρμπινο με σκάστρα και γαλβανιζέ 20άρες ζάντες...

 

Ρε δεν ντρεπόμαστε καλύτερα? Ορμίσατε ιδιοφυήες όλοι "εγώ το πουλάω τόσα εκεί".

 

Αυτό που κάνει η MS εδώ είναι επιθετικό marketing και προορίζται για αυτόν που είναι στο χείλος του να πάρει xboxone απλά χρειάζετε ενα μικρό τσακ παρπάνω να πειστεί.

 

Πρόοριζεται για το xbox-όπαιδο που έχει αποφασήσει οτι θα πάρει next gen και παραδοσιακά θα έπερνε xbone αλλά έχει δηλητηριάστει το μυαλό του στο αναλαξοπιστήσει κια να πάει προς PS. Έρχεται με την 100άρα τώρα η MS να τον πάρει πίσω.

 

 Για τα Αμερικάνικα δεδομένα είναι μια άριστη τακτική στο να σφραγήσει το fanbase τηςγια την επόμενη γενιά.

 

 

Οπότε δεν βλέπω λόγο αυτής της γκρίνιας. Τι περιμένατε δηλαδή μια Lambo/μια βίλα στην Εκάλη και δύο Playmate δώρο για να σας δελεάσει να πάρετε μια παιχνιδοκονσόλα?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτες οι προσφορές ειναι για τα αμερικανάκια!Γιαυτο και το ρητο "Αμερικανάκι εισαι?"

 

Τα ρητα του εξωτερικου για τους Ελληνες τα ξερεις...?

Οχι μονο τα τωρινα... Μιλαμε απο το '50!

Θα σου κοπει το γελιο!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πουλάω στα 200 το δικό μου διλποτούρμπινο με σκάστρα και γαλβανιζέ 20άρες ζάντες...

 

Ρε δεν ντρεπόμαστε καλύτερα? Ορμίσατε ιδιοφυήες όλοι "εγώ το πουλάω τόσα εκεί".

 

Αυτό που κάνει η MS εδώ είναι επιθετικό marketing και προορίζται για αυτόν που είναι στο χείλος του να πάρει xboxone απλά χρειάζετε ενα μικρό τσακ παρπάνω να πειστεί.

 

Πρόοριζεται για το xbox-όπαιδο που έχει αποφασήσει οτι θα πάρει next gen και παραδοσιακά θα έπερνε xbone αλλά έχει δηλητηριάστει το μυαλό του στο αναλαξοπιστήσει κια να πάει προς PS. Έρχεται με την 100άρα τώρα η MS να τον πάρει πίσω.

 

 Για τα Αμερικάνικα δεδομένα είναι μια άριστη τακτική στο να σφραγήσει το fanbase τηςγια την επόμενη γενιά.

 

 

Οπότε δεν βλέπω λόγο αυτής της γκρίνιας. Τι περιμένατε δηλαδή μια Lambo/μια βίλα στην Εκάλη και δύο Playmate δώρο για να σας δελεάσει να πάρετε μια παιχνιδοκονσόλα?

 

Πως κάποιος που παραδοσιακά πέρνει XBox, είναι xbox-όπαιδο, ανήκει στο Xbox fanbase, έχει στην κατοχή του PS3 για να κάνει την ανταλλαγή;

Το σπίτι του θα έπρεπε να έχει πέσει να τον πλακώσει............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι, οσοι ειχαν Ps με το σαπιο Network και θελουν σοβαρη Online εμπειρια, γιατι να μην δωσουν το ps τους και να πανε στο One?

 

hahaha

 

 

 

Oh wait, you are serious  :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα τα πραγματα μαγκες, ειναι περι ορεξεως κολοκυθοπιτα...
εγω το ps2 το εδωσα σε μαγαζι με μεταχειρησμενα, μου εδωσε 70 ομορφα ευρω εποχη που δεν τα αξιζε αυτα τα λευτα, και πηρα το 360. και δεν το μετανιωσα ουτε λεπτο. 
αυτο δεν ειναι καταντια του καταστηματος???
Και οταν δω και το one θα αποφασισω ποια θα ειναι η επομενη κονσολα μου, ποσοι απο εσας το εχετε δει και το εχετε πιασει στα χερια σας για να κραζετε τοοοοσο πολυ μια συσκευη παιχνιδιων...
Απλα αραξτε λιγο...

Το Καταντια και απελπισια ειναι λιγο κομπλεξικο πιστευω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...